HardwareZe světa IT

Soutěž: Vyhraj 3x bezdrátová sluchátka od značky Niceboy.cz

soutez niceboy

Pojď si zahrát! Společně se značkou Niceboy.cz jsme si pro vás připravili zajímavou soutěž o bezdrátová sluchátka HIVE earbuds a HIVE sport. Soutěžit se bude o dva kusy sluchátek HIVE earbuds a jeden kus sluchátek HIVE sport. Tak proč si nezasoutěžit, že? Čím sluchátka vynikají?

Sport za zvuků naší oblíbené hudby dostává zcela nový rozměr, proto uvítáte tato bezdrátová Bluetooth sluchátka Niceboy HIVE sport, speciálně navržená pro zvýšené nároky při sportovních aktivitách. S tímto na mysli byla sluchátka vybavena prachutěsným a voděodolným krytím IPX4. O kvalitní zvuk se u sluchátek postará osazení CSR čipem, Bluetooth 4.1, technologie potlačení šumu CVC 6.0 a APT-X. Na jedno nabití sluchátka Niceboy HIVE sport vydrží 8-10 hodin přehrávání a s vestavěným mikrofonem můžete snadno vyřizovat hands-free telefonní hovory. Nenechte se omezovat zamotanými kabely a vydejte ze sebe maximum se sluchátky Niceboy HIVE sport.

V řadě bezdrátových Bluetooth sluchátek Niceboy HIVE nesmí chybět klasika v podobě „pecek do uší“, a přesně to je model Niceboy HIVE earbuds. Pro Niceboy HIVE earbuds je charakteristický minimalistický design, příjemné materiály a čistý zvuk díky zabudovanému CSR čipu a Bluetooth 4.1. Integrovaná baterie poskytne dostatek energie pro 5 hodin přehrávání a s jednoduchým ovládáním přímo na sluchátkách přepínáte mezi skladbami nebo měníte hlasitost. Se zabudovaným mikrofonem můžete se sluchátky Niceboy HIVE earbuds také snadno vyřizovat hands-free telefonní hovory.

Sluchátka od eshopu Niceboy.cz

Soutěž: Vyhraj 3x bezdrátová sluchátka od eshopu Niceboy.cz

Co pro výhru musíte udělat? Je to jednoduché…

Soutěž: Pro výhru sluchátek musíte udělat jen jedno, navštivte naši Facebookovou stránku, kde se objeví post o soutěži. Stačí na příspěvek dát lajk a jednoduše napsat, kam si v případě výhry sluchátka vezmete na dovolenou! Z komentářů vybereme jeden nejzajímavější komentář, který vyhraje sluchátka HIVE sport. A dva komentáře, které vyhrají sluchátka HIVE earbuds. Ve zkratce, stačí jeden komentář a lajk. Soutěž bude probíhat od 10. do 17. července 2017 (konec v 24:00). Výherce bude kontaktován den po ukončení soutěže na našem Facebooku.

Sluchátka si můžete zakoupit i pod tímto odkazem – HIVE sport nebo HIVE earbuds

Pravidla soutěže, podmínky pro výhru.

Pořadatelem soutěže je „www.FreeBit.cz – Mobilně laděný IT magazín“ spolu s českým zastoupením společnosti „www.Niceboy.cz – RTB MEDIA S.R.O.“, tj. výhra je postavena na darovací smlouvě mezi výhercem a pořadatelem.

Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za škody, které může výhra Výherci způsobit, případně dalším osobám, které přijdou do styku s výhrou. Pořadatel si vyhrazuje právo Soutěž pozastavit, změnit, ukončit bez udání důvodů, a to v případě pokud dojde k závažným neočekávaným událostem nebo událostem ovlivněných vyšší mocí. V takovém případě nemá Soutěžící nárok na jakékoli odškodnění či vypořádání.

Pořadatel nenese žádnou zodpovědnost za případné škody způsobené selháním systémů a programového vybavení, které nemají původ v úmyslném jednání Pořadatele. V takovém případě si Pořadatel vyhrazuje právo soutěž pozastavit, změnit, ukončit bez udání důvodů. Soutěžící nemá nárok na jakékoli odškodnění či vypořádání.

Čekáme na vás na naší Facebookové stránce!

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

4 Comments

  1. Vypadají luxusně 🙂 Hned jsem se do soutěže zapojil a uvidíme jestli se na mě štěstina usměje či ne. 🙂

    1. Fajn den Tomáši, děkujeme, že jsi se zapojil do soutěže o sluchátka. Snad to tentokrát vyjde. 🙂 Prima den, redakce FreeBit.cz

      1. Jako vždy nevyšlo… tak snad příště. 🙂

        1. Tomáši, sluchátka si výherce našla, zkus to příště. Snad už bude štěstí na tvé straně. S pozdravem redakce FreeBit.cz

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Hardware