Soutěž: Vyhrajte smartphone Doogee X5 Max Pro s Androidem!Autor: 01/06/2017 9 comments 7999 shlédnutí

Pojď si zahrát! Společně se společností Doogee jsme si pro vás připravili zajímavou soutěž o mobilní telefon Doogee X5 Max Pro, který shodou okolností i testujeme a připravujeme recenzi. Dostali jsme dva kusy a proto se o jeden z nich podělíme. Tak proč si nezasoutěžit, že? Ve zkratce se jedná o smartphone, který nabídne 5″ HD displej, 2GB operační paměti, 8 MPx fotoaparát, 16 GB úložiště a velkou baterii o kapacitě 4000 mAh.

Co pro výhru musíte udělat? Je to jednoduché…

Soutěž: Pro výhru telefonu musíte udělat jen jedno, navštivte naši Facebookovou stránku, kde se objeví post o soutěži. Stačí na příspěvek dát lajk a jednoduše napsat, proč právě vy máte mobilní telefon vyhrát! Z komentářů vybereme jeden, který telefon Doogee X5 Max Pro vyhraje. Ve zkratce, stačí jeden komentář a lajk. Smartphone může být právě váš! Soutěž bude probíhat od 1. června do 11. června 2017 (konec v 24:00). Výherce bude kontaktován den po ukončení soutěže na našem Facebooku.

Doogee X5 Max Pro
Soutěž: Vyhrajte smartphone Doogee X5 Max Pro s Androidem!

Pravidla soutěže, podmínky pro výhru.

Pořadatelem soutěže je „www.FreeBit.cz – Mobilně laděný IT magazín“ spolu s českým zastoupením společnosti „Doogee – LOGIK s.r.o. prostřednictvím divize elektro má exkluzivní zastoupení značky mobilních telefonů Doogee“, tj. výhra je postavena na darovací smlouvě mezi výhercem a pořadatelem.

Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za škody, které může výhra Výherci způsobit, případně dalším osobám, které přijdou do styku s výhrou. Pořadatel si vyhrazuje právo Soutěž pozastavit, změnit, ukončit bez udání důvodů, a to v případě pokud dojde k závažným neočekávaným událostem nebo událostem ovlivněných vyšší mocí. V takovém případě nemá Soutěžící nárok na jakékoli odškodnění či vypořádání.

Pořadatel nenese žádnou zodpovědnost za případné škody způsobené selháním systémů a programového vybavení, které nemají původ v úmyslném jednání Pořadatele. V takovém případě si Pořadatel vyhrazuje právo soutěž pozastavit, změnit, ukončit bez udání důvodů. Soutěžící nemá nárok na jakékoli odškodnění či vypořádání.

A pokud jste to dočetli až sem, podívejte se také na fotku telefonu, který můžete vyhrát v této jednoduché soutěži. Čekáme na vás na naší Facebookové stránce!

Stačí jeden lajk, kometář a smartphone Doogee X5 Max Pro s Androidem může být doma!

Soutěž startuje. Vyhrajte smartphone Doogee X5 Max Pro!


Autor

Martin Kohout

V ruce iPhone. Technologie. Novinky. Smartphone.

Web: https://freebit.cz

Komentáře (9)

Jo to vyhrát, to by byla bomba 🙂

Odpovědět

  Tomáši, děkujeme za účast v soutěži na naší Facebook stránce. Přejeme hodně štěstí! 🙂

  Odpovědět

Super, určitě se zůčastním. Díky Martine.

Odpovědět

  Lukáši, děkujeme za zájem v naší soutěži a přejeme hodně štěstí. S pozdravem redakce Freebit.cz 🙂

  Odpovědět

Nechci být někým kdo si stěžuje, ale přijde mi to diskriminační vůči nám, co nemáme „atlas hub“. Už slyším různé názory, že je to fajn a nutnost ho mít v téhle době, ale proč? Co je na něm tak světoborného, že se na nás, co ho ani NECHCEME, díváte skrz prsty? Rád by se zúčastnil, mimo jiné, i této soutěže, ale jsem předem z ní diskvalifikován. A mrzí mně to :'( Nejste první a bohužel ani poslední. Krásný den 🙂 a vítězi přeju hodně štěstí.

Odpovědět

  Hezký den, to nás samozřejmě mrzí. Pojďme udělat něco zajímavého, co komentář přímo sem? S pozdravem webmaster, MK 🙂

  Odpovědět

[…] Doogee X5 Max Pro jste mohli s námi soutěžit. Tenhle telefon už svého výherce má, ale další mohou následovat, řekněte nám, o co byste […]

Odpovědět

Takový krásný telefon, kdo by ho nechtěl. MRK 😉

Odpovědět

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!