bose logo final
Foto: BOSE

Bose představilo unikátní provedení sluchátek Bose Noise Cancelling Headphones 700 „soapstone“, které osloví především ženy.

Nádherný design v kombinaci s barevným provedením soapstone spolu se špičkovými zvukovými vlastnostmi, velmi účinným potlačením okolních ruchů a vysokou srozumitelností handsfree hovorů v rušném prostředí pasuje tato sluchátka do role mimořádně atraktivního dárku pro ženy. Uvedené vlastnosti zajišťuje vytříbený audio systém ve spolupráci s precizní elektronikou a sadou osmi mikrofonů.

Společnost BaSys, výhradní distributor audio produktů Bose pro ČR, představuje na českém trhu designovou a technologickou lahůdku v jednom – speciální edici sluchátek Bose Noise Cancelling Headphones 700 soapstone.

Speciální edice Bose Headphones 700 soapstone pro ženy
Speciální edice Bose Headphones 700 soapstone pro ženy

Na první pohled nádherné provedení v barevné kombinací „soapstone“ zaujme na první pohled především ženy. Unikátní design doplňuje nová generace technologie aktivního potlačení okolních zvuků, která při redukci okolního hluku odstraňuje specifické „syčení“ známé z jiných sluchátek.

Pro odrušení okolních ruchů využívají Bose Headphones 700 celkem 8 mikrofonů, které monitorují okolní zvuky ze všech stran. Díky tomu sluchátka přesně rozliší hlas uživatele při handsfree hovorech a výsledkem jsou ideální podmínky pro poslech hudby i vynikající čistota a srozumitelnost handsfree hovorů v hlučném prostředí, například na rušné ulici.

To platí i při diktování příkazů některému z vestavěných digitálních asistentů – k dispozici je Siri, Google Assistant i Amazon Alexa (jejich dostupnost závisí na uvolnění dané služby v konkrétním regionu jejich poskytovatelem).

Bose uvádí na trh bezdrátová sluchátka Noise Cancelling Headphones 700

Nejlepší Noise Cancelling na trhu?

Po instalaci příslušné aplikace má uživatel k dispozici až 11 úrovní míry potlačení okolí s tím, že sám zvolí tři z nich, které pak snadno přepíná pomocí tlačítka na sluchátkách.

Snadná konverzace bez sundávání sluchátek

Speciální funkce „Conversation mode“ umožňuje v případě potřeby se sluchátky na hlavě naprosto přirozeně komunikovat s lidmi kolem, aniž byste zvyšovali hlas. Pokud na vás někdo promluví, jednoduše stisknete tlačítko, elektronika vypne přehrávání hudby a do sluchátek naopak pustí zvuk okolí včetně vašeho vlastního hlasu.

Po rozhovoru stačí stisknout jakékoli tlačítko nebo se dotknout náušníku s dotykovými ovládacími prvky a v další chvilce se opět ponoříte do ticha nebo si vytvoříte optimální podmínky pro poslech hudby i na rušné ulici.

Vynikající zvuk a výdrž až 20 hodin

Značka Bose je v oblasti reprodukce zvuku legendou. Bose Noise Cancelling Headphones 700 využívají nové reproduktory a jejich zvukové vlastnosti jsou nastaveny tak, aby si posluchač vychutnal vyrovnanou a věrnou reprodukci při poslechu různých hudebních žánrů. Díky tomu a také díky velmi oceňovanému pohodlnému provedení není ani mnohahodinový poslech unavující.

Na plně nabitou baterii vydrží sluchátka bezdrátově s využitím Bluetooth hrát při pně aktivované funkci potlačení okolních ruchů až 20 hodin. V případě potřeby je lze s využitím audiokabelu použít i jako kabelová. Sluchátka Bose Noise Canceling Headphones 700 soapstone jsou na našem trhu dostupná za doporučenou koncovou cenu 10 990 Kč.

Komentuj článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doporučeno pro vás >

Další novinky > Tiskové zprávy