Tiskové zprávy

Speciální edice Bose Headphones 700 soapstone pro ženy

bose logo final
Foto: BOSE

Bose představilo unikátní provedení sluchátek Bose Noise Cancelling Headphones 700 „soapstone“, které osloví především ženy.

Nádherný design v kombinaci s barevným provedením soapstone spolu se špičkovými zvukovými vlastnostmi, velmi účinným potlačením okolních ruchů a vysokou srozumitelností handsfree hovorů v rušném prostředí pasuje tato sluchátka do role mimořádně atraktivního dárku pro ženy. Uvedené vlastnosti zajišťuje vytříbený audio systém ve spolupráci s precizní elektronikou a sadou osmi mikrofonů.

Společnost BaSys, výhradní distributor audio produktů Bose pro ČR, představuje na českém trhu designovou a technologickou lahůdku v jednom – speciální edici sluchátek Bose Noise Cancelling Headphones 700 soapstone.

Speciální edice Bose Headphones 700 soapstone pro ženy
Speciální edice Bose Headphones 700 soapstone pro ženy

Na první pohled nádherné provedení v barevné kombinací „soapstone“ zaujme na první pohled především ženy. Unikátní design doplňuje nová generace technologie aktivního potlačení okolních zvuků, která při redukci okolního hluku odstraňuje specifické „syčení“ známé z jiných sluchátek.

Pro odrušení okolních ruchů využívají Bose Headphones 700 celkem 8 mikrofonů, které monitorují okolní zvuky ze všech stran. Díky tomu sluchátka přesně rozliší hlas uživatele při handsfree hovorech a výsledkem jsou ideální podmínky pro poslech hudby i vynikající čistota a srozumitelnost handsfree hovorů v hlučném prostředí, například na rušné ulici.

To platí i při diktování příkazů některému z vestavěných digitálních asistentů – k dispozici je Siri, Google Assistant i Amazon Alexa (jejich dostupnost závisí na uvolnění dané služby v konkrétním regionu jejich poskytovatelem).

Bose uvádí na trh bezdrátová sluchátka Noise Cancelling Headphones 700

Nejlepší Noise Cancelling na trhu?

Po instalaci příslušné aplikace má uživatel k dispozici až 11 úrovní míry potlačení okolí s tím, že sám zvolí tři z nich, které pak snadno přepíná pomocí tlačítka na sluchátkách.

Snadná konverzace bez sundávání sluchátek

Speciální funkce „Conversation mode“ umožňuje v případě potřeby se sluchátky na hlavě naprosto přirozeně komunikovat s lidmi kolem, aniž byste zvyšovali hlas. Pokud na vás někdo promluví, jednoduše stisknete tlačítko, elektronika vypne přehrávání hudby a do sluchátek naopak pustí zvuk okolí včetně vašeho vlastního hlasu.

Po rozhovoru stačí stisknout jakékoli tlačítko nebo se dotknout náušníku s dotykovými ovládacími prvky a v další chvilce se opět ponoříte do ticha nebo si vytvoříte optimální podmínky pro poslech hudby i na rušné ulici.

Vynikající zvuk a výdrž až 20 hodin

Značka Bose je v oblasti reprodukce zvuku legendou. Bose Noise Cancelling Headphones 700 využívají nové reproduktory a jejich zvukové vlastnosti jsou nastaveny tak, aby si posluchač vychutnal vyrovnanou a věrnou reprodukci při poslechu různých hudebních žánrů. Díky tomu a také díky velmi oceňovanému pohodlnému provedení není ani mnohahodinový poslech unavující.

Na plně nabitou baterii vydrží sluchátka bezdrátově s využitím Bluetooth hrát při pně aktivované funkci potlačení okolních ruchů až 20 hodin. V případě potřeby je lze s využitím audiokabelu použít i jako kabelová. Sluchátka Bose Noise Canceling Headphones 700 soapstone jsou na našem trhu dostupná za doporučenou koncovou cenu 10 990 Kč.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy