HardwareTiskové zprávyZe světa IT

Karta Asus HD 7870 v rytmu Diabla 3

ASUS představil speciální edici grafické karty ASUS HD 7870 DirectCU II TOP. Součástí jejího balení je podložka pod myš s motivem hry Diablo III. Karta HD 7870 DirectCU II TOP využívá 28nm technologii GPU, systém chlazení ASUS DirectCU II, nástroj pro ladění karty GPU Tweak a komponenty s technologií Super Alloy Power. Doporučená cena karty je 8390 Kč s DPH.

ASUS HD 7870 DirectCU II TOP Diablo III Edition

Aktuální herní hit Diablo III, odehrávající se ve světě Sanctuary si hráči opravdu užijí jen s výkonnou a spolehlivou grafickou kartu. Při boji s přisluhovači zla hráči ocení karty ASUS HD 7870 DirectCU II TOP se systémem chlazení DirectCU které dokážou zprostředkovat pohled na bojiště i v detailním rozlišení full HD 1080p.

Jejich provozní teploty i hlučnost jsou oproti referenčním kartám nižší a navíc disponují nástrojem okamžitého ladění výkonu GPU Tweak, který představuje komplexní softwarovou sadu pro přetaktování.

ASUS HD 7870 DirectCU II TOP s podložkou pod myš s motivem Diablo III

Ke grafické kartě HD 7870 DirectCU II TOP v současné době uživatelé dostanou podložku pod myš s motivem hry Diablo III. Karta využívá účinnou 28nm technologii AMD GPU, 2GB GDDR5 grafickou paměť a komponenty s technologií Super Alloy Power. Karta je vybavena systémem chlazení DirectCU, který se stará o to, aby hardware zůstával stabilní, jeho provozní teploty se udržovaly na nízkých hodnotách a hráči se mohli plně soustředit pouze na hru.

Arzenál produktů od společnosti ASUS s motivem hry Diablo III

Podložka pod myš není jen součástí balení karet HD 7870 DirectCU II TOP, ale i herních základních desek ROG Maximus V Formula/ThunderFX využívajících platformu Intel Z77 s externím zvukovým zařízením ThunderFX s podporou více platforem.

Do boje s pekelnými armádami se zapojilo i několik stolních PC od společnosti ASUS, v jejichž balení také naleznete zmíněnou podložku pod myš. Jedná se o různé modely od multimediálních stolních PC po nejvýkonnější herní model ROG TYTAN CG8890.

Úplný seznam stolních počítačů ASUS a ROG, kterých se tato nabídka týká:

CP6230, CM6870, CM6850, CG8265, CG8270, CG8480, CG8565, CG8580 a CG8890.

Poznámka:

  • Diablo III je registrovaná obchodní značka společnosti Blizzard Entertainment, Inc.
  • Dostupnost balíčků se může lišit v závislosti na zemi a oblasti. Nabídka platí do vyprodání zásob.

O společnosti ASUS

ASUS, jeden ze tří předních výrobců notebooků a tvůrce nejprodávanějších základních desek, je vůdčí společností nové éry digitálních technologií. Společnost ASUS navrhuje a vyrábí produkty, které vyhovují potřebám dnešních digitálních domácností, kanceláří i jednotlivců. Její portfolio zahrnuje základní desky, grafické karty, optické disky, displeje, stolní PC, Eee Boxy a počítače all-in-one, notebooky, netbooky, tablety, servery, multimediální zařízení, bezdrátová řešení, síťová zařízení a mobilní telefony.

Společnost ASUS se zavázala přinášet kvalitu a inovace, a také proto v roce 2011 získala 3886 ocenění a ve svém odvětví dosáhla velkého uznání zásluhou revolučního počítače Eee PC. Díky více než 11 000 zaměstnancům na celém světě a špičkovému výzkumnému a vývojovému týmu čítajícímu 3 100 inženýrů činil obrat společnosti za rok 2011 11,9 miliardy amerických dolarů.

Zdroj: www.asus.cz

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Hardware