Mobilní telefony

Spojení luxusní konstrukce a maximální výkonnosti: OnePlus 5T

oneplus logo freebit
Foto: OnePlus

Spojení luxusní konstrukce a maximální výkonnosti, to vám nabízí nový telefon OnePlus 5T. Potřebujete nový telefon a chtěli byste eleganci s výkonností v jednom balení? Máme pro vás špičku na trhu – mobilní telefon OnePlus 5T s Full HD 6,01 AMOLED displejem a 128GB vnitřní pamětí, jenž navazuje na svého předchůdce OnePlus 5, ale funkčnost posunuje do nových, zcela nevídaných rozměrů.

Tenká elegance snadno do kapsy

Jako první, co vás po uchopení telefonu do ruky překvapí, je jeho elegantní vzhled a extra tenká konstrukce (7,3 mm), díky níž je přístroj praktický při ukládání do kapes a příjemný při manipulaci. Vzhled si budete moci zvolit ze dvou barevných variant – Slate Gray nebo Midnight Black.

Spojení luxusní konstrukce a maximální výkonnosti: OnePlus 5T

Spojení luxusní konstrukce a maximální výkonnosti: OnePlus 5T

Chcete plynulost a rychlost u chodu aplikací a her?

Výkonný procesor vám to umožní. OnePlus 5T není jen ozdobou, ale velice výkonnou a funkční technologií. Disponuje vůbec nejvýkonnějším procesorem na současném trhu – Qualcomm Snapdragon 835 (Octa-core, 10nm, up to 2.45 GHz), doplněným o grafický čip Adreno 540. To uživateli umožní spuštění těch nejnáročnějších nových her, využívání aplikací, a to vše plynule, bez sekání a rychle.

OnePlus 5T bude k dostání ve dvou verzích – v 6 GB LPDDR4X paměti RAM a 64GB ROM UFS 2.1 2-LANE a 8GB RAM LPDDR4X / 128GB ROM UFS 2.1 2-LANE. Se smartphony budete moci přepínat mezi jednotlivými aplikacemi ve vysoké rychlosti. Telefon podporuje dvě dual SIM karty, díky čemuž mezi nimi budete moci přepínat a být ve spojení úplně se všemi.

Fotíte rádi? S OnePlus 5T budete ještě raději

OnePlus 5T disponuje prvotřídním foťákem. S ním budete moci vytvářet fotografie v rozlišení 16+16Mpx. Můžeme se o tom bavit, jako o nejvyšším současném rozlišení duální kamery. Nemusíte se bát svoje záběry přiblížit, budou stále jasné a kvalitní.

Snadná ovladatelnost je samozřejmostí

Telefon obsahuje možnosti, umožňující rychlou práci s jeho manipulací. Čtečka prstů například zaručí bleskové zamykání a odemykání přístroje (rychleji než za 0,2 sekundy). S USB typu C nabijete svůj telefon do půl hodiny. Díky akumulátoru o kapacitě 3300 mAh vám spolehlivě vydrží na celý den, aniž byste se neustále starali, zda máte či nemáte dostatečně nabitý mobil a kdy si jej vlastně máte umístit na nabíječku. OnePlus 5T nabízí krásný vzhled s výkonností, která splňuje nejpřísnější požadavky na současném trhu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony