Tiskové zprávyZe světa IT

Agfaphoto AF7088MT moVee Touch

Společnost Agfaphoto představila fotorámeček s označením AF7088MT moVee Touch vybavený interní pamětí s kapacitou 2 GB, kam se vejde až 8 tisíc fotografií.

Tento rámeček ale nabízí více než jen přehrávání fotografií a jejich řazení do alb. Díky podpoře multimediálních souborů jej můžete použít i jako multimediální centrum. Novinka se prodává za doporučenou cenu 3650 Kč včetně DPH.

Kterou fotografii si mám vytisknout a kterou nechat zarámovat? Toto dilema již nebudete muset řešit, pokud svá fotoalba vyměníte za digitální fotorámeček. Ten je ideálním zařízením pro každého majitele digitálního fotoaparátu, který se chce svými záběry pochlubit návštěvě nebo je mít neustále při ruce.

Fotografie se zobrazují na dostatečně velkém LED displeji s úhlopříčkou 20 cm s rozlišením 800×600 bodů, které zaručuje potřebnou jemnost obrazu. Kvůli dosažení optimálního zobrazení různých typů fotografií sáhnul výrobce po technologii Crystal Image. Ta dokáže každou fotku analyzovat, a na základě toho pak provede potřebnou optimalizaci obrazu. K okamžitému prohlížení fotek slouží USB port nebo čtečka paměťových karet, která podporuje všechny nejrozšířenější formáty.

agfaphoto moveetouch

Fotorámeček je vybaven dotykovým displejem, který přináší výrazně jednodušší ovládání i díky přítomnosti uživatelského rozhraní, jež nabízí zajímavé 3D efekty a řazení do alb. Tím ale výčet funkcí nekončí – přístroj je vybaven také budíkem a má v sobě integrovaný kalendář.

Toto zařízení ale nemusí zůstat pouze v teple vaší domácnosti. Napájení z baterie mu umožňuje fungovat až dvě a půl hodiny i mimo elektrickou síť, a díky podpoře multimediálních souborů vám na cestách poslouží i jako zábavní centrum. Kromě prohlížení fotografií na něm můžete sledovat filmy nebo přehrávat vaše oblíbené hudební skladby. V základním balení proto najdete i sluchátka a cestovní obal. Z dalšího příslušenství můžete dokoupit i autonabíječku a zkrátit si dlouhou chvíli se kdekoli na cestách.

Technické parametry modelu Agfaphoto AF7088MT:

 • Displej – 8“ (20 cm), dotykový kapacitní LED, poměr stran 4:3, rozlišení 800 x 600
 • Jas – 250 cd/m2
 • Kontrastní poměr – 600:1
 • Zabudované stereo reproduktory – ano
 • Podporované formáty – Foto: JPEGAudio: MP3Video: MJPEG, MPEG4
 • Rozhraní – 1x USB, čtečka karet 5v1 SD, SDHC, MMC, MS, xD, zabudovaná 2 GB paměť, 3.5 mm výstup na sluchátka
 • Napájení – Adaptér, interní baterie – životnost 3 hodiny
 • Funkce – hodiny, budík, kalendář
 • Rozměry – 212 x 18 x 170 mm
 • Hmotnost – Méně než 1 kg
 • Cena s DPH – 3650 Kč

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy