Mobilní telefony

Samsung Galaxy Note II vs. Apple

samsung logo freebit nove
Foto: samsung.com, Tag: Samsung

Žabomyší války mezi Applem a Samsungem jsou dnes a denně na bitevním poli největších rivalů ve světovém mobilním průmyslu. Krátce poté, co Samsung obvinil Apple porušující jeho patenty s iPadem Mini a iPhonem 5 vrací úder Apple a zařazuje do svého hledáčku Galaxy Note II.

Jablečná společnost oživuje svůj seznam tedy o Note II a Galaxy S III s operačním systémem Android 4.1 Jelly Bean. Chyba je zde na mysli, víme, že už model SGS3 na seznamu je, ale teď společnost aktualizuje svůj seznam právě po aktualizaci na poslední systém od Googlu. Cupertinská společnost má na srdci také Google Nexus 7 od Asusu, to by mohlo ale vyostřit v nelítostný boj s největším vyhledávacím rivalem na světě, s Googlem.

Samsung Galaxy Note II vs. Apple
Samsung Galaxy Note II vs. Apple

Nicméně už Apple několikrát prohrál, a to třeba v Austrálii, ve které nabízel podporu svých vysokorychlostních služeb, které zákazníkovi nemohl splnit. A proč? Vysokorychlostní sítě na tomto kontinentě totiž běží na jiných frekvencích, než je tomu na jiných kontinentech. Nebo se také můžeme podívat na patentovou válku s Motorolou, která dle nakousnutého jablka stojí na čipu MDM6610, jež se jakýmsi nám neznámým způsobem dotýká i Applu, který používá tuto technologii.

Každopádně jsou patentové bitvy vysilující pro obě strany a společnosti by si měly uvědomit, že tím kazí renomé své značce a také svému brandu. Jaký máte názor na tyto boje kvůli hardwaru či nějakému grafickému prvku? Určitě se o své názory či připomínky podělte do komentářů a nebo dejte vědět o tomto článku i ostatním pomocí lišty na sdílení. Děkujeme za aktivitu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

2 Comments

  1. Já si myslým, že je naprosto irelevantní se takhle navzájem obviňovat a že kdyby lidstvo drelo spolu, jako jeden velký „STÁT“ bylo by jedno, od jaké značky se co vyrábí. To samé s peňezi, kdybych se konečně probraly a zjistli, že naším cílem by mělo být přežití a „dospívání“ našeho druhu a ne se pořád zabívat samými nesmysli, tak bychom nemuseli vůbec požívat platidla a války.

  2. Tohle je myšlenka do pranice, nicméně si myslím, že je takových, jako ty, dost. Otázkou je to, co ta skupina lidí zvládne v tomhle zarytém světě.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony