Tiskové zprávy

Společnost Fitbit oznámila dostupnost hodinek Fitbit Versa v ČR

fitbit logo freebit
Foto: Fitbit

Zahájení prodeje chytrých hodinek Fitbit Versa v České republice i na Slovensku. Během května se v celé Fitbit platformě objeví monitorování ženského zdraví, které pomůže lépe porozumět ženám jejich menstruačnímu a ovulačnímu cyklu a jejich vlivu na celkové zdraví.

Rychlé odpovědi na mobilní zařízení s operačním systémem Android budou dostupné pro uživatele taktéž během května.

Společnost Fitbit dnes oznámila dostupnost Fitbit Versa u všech hlavních prodejců za doporučenou cenu 5 130 Kč, resp. 199 €. Fitbit Versa jsou nejlehčími chytrými hodinkami na trhu a nabízí moderní design, řadu funkcí pro zdraví a kondici, více než 4denní výdrž na jedno nabití a další chytré funkce, které lidé ocení. To vše za velice příznivou cenovku.

Společnost Fitbit oznámila dostupnost hodinek Fitbit Versa v ČR

Společnost Fitbit oznámila dostupnost hodinek Fitbit Versa v ČR

V průběhu května budou dostupné tyto nové funkce pro chytré hodinky Fitbit

Rychlé odpovědi: Android zařízení nyní mohou odpovídat na zprávy v hodinkách Fitbit Versa a Fitbit Ionic. Odesílat lze až pět přednastavených rychlých odpovědí o délce až 60 znaků na textové zprávy a messenger aplikace jako je WhatsApp a Facebook Messenger. Monitorování ženského zdraví: Dostupné pro všechny dospělé ženy v aplikaci Fitbit pro monitorování menstruačních cyklů a symptomů. To ženám umožní jednoduše pozorovat svůj cyklus a získat tím kompletní obraz se stavem svého zdraví a své kondice. Uživatelky Fitbit Versa a Fitbit Ionic budou mít také možnost pozorovat informace o svém zdraví přímo na obrazovce hodinek.

„Jsme nadšeni, že můžeme našim zákazníkům po celém světě nabídnout Fitbit Versa. Jde o chytré hodinky s krásným designem se všemi potřebnými funkcemi pro zdraví a kondici, přístupem do naší velké sociální sítě a dalšími chytrými funkcemi, které jsou pro uživatele důležité. To vše za velmi přijatelnou cenu,“ sdělil James Park, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Fitbit. „Věříme, že Fitbit Versa jsou chytré hodinky, které budou atraktivní pro masy lidí, přilákají nové zákazníky a pomohou nám podchytit dosud nevyužitý segment uživatelů v této rostoucí wearables kategorii.“

Fitbit OS 2.0 (Versa) činí denní a týdenní přehled přehlednějším

Nový operační systém Fitbit OS 2.0 ve Fitbit versa činí denní a týdenní přehled ještě více dostupným díky zjednodušené obrazovce se souhrnem informací o zdraví a kondici, která dále nabízí tipy a triky pro dosažení stanovených cílů. Mezi pokročilé funkce pro zdraví a kondici, které Fitbit Versa nabízí, patří Fitbit Coach cvičení přímo na obrazovce, vylepšené 24/7 PurePulse monitorování srdečního tepu, více než 15 módů pro cvičení, SmartTrack™ automatické zaznamenávání plavání, vodotěsnost do 50 metrů a monitorování spánkových fází pro zjištění kvality spánku.

„Všechny nové funkce, které Fitbit Versa nabízejí uživatelům, dělají z těchto hodinek ideálního parťáka pro kondici a zdraví,“ sdělil Rares Florea, Regional Country Manager CEE ve společnosti Fitbit. „Hodinky jsou navrženy tak, aby se zaměřovaly na aspekty týkající se zdraví, což pomáhá uživatelům vést jednodušší a zdravý životní styl. To jsou důvody, proč věříme, že jsou Fitbit Versa chytrými hodinkami pro všechny.”

Vedle rychlých odpovědí pro uživatele s operačním systémem Android nabízejí Fitbit Versa další chytré funkce, mezi něž patří: aplikace, kalendář, upozornění na hovory a zprávy, přístup do Fitbit App Gallery, kde lze nyní najít aplikace a motivy ciferníku od více než 700 populárních značek a vývojářů. Nechybí ani hudba přímo v zařízení včetně přístupu do aplikace Deezer, to vše s tradiční výdrží Fitbit zařízení 4 a více dní na jedno nabití. Fitbit Versa jsou kompatibilní se zařízením s Android, iOS a Windows.

Cena a dostupnost hodinek

Fitbit Versa jsou v České republice dostupné od dnešního dne u prodejců Alza.cz, CZC.cz, Mall, Datart a Euronics. Na Slovensku pak Alza.sk. Doporučená cena na českém trhu činí 5 130 Kč a na slovenském pak 199 €. Fitbit Versa lze zakoupit ve variantách černá s černým řemínkem, stříbrná se šedivým řemínkem a rosegold s lososovým řemínkem.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Tiskové zprávy