Novinky ze světa IT >Tiskové zprávy >

Společnost Samsung spouští předobjednávky na smartphone Galaxy A8

Zájemci dostanou jako dárek brýle na virtuální realitu Samsung Gear VR. Samsung Electronics od 12. ledna spouští předobjednávky na svůj nejnovější telefon Galaxy A8. Zájemci, kteří si novinku předobjednají v období od 12. do 18. ledna 2018, získají jako dárek brýle na virtuální realitu Samsung Gear VR.

Nabídka platí u vybraných prodejců do vyprodání zásob. Objednaná zařízení budou distribuována svým novým majitelům od 19. ledna. Doporučená maloobchodní cena telefonu Samsung Galaxy A8 je 12 999 Kč a je k dispozici ve třech barvách – černé, zlaté a šedé (Orchid Gray).

Společnost Samsung spouští předobjednávky na smartphone Galaxy A8

Společnost Samsung spouští předobjednávky na smartphone Galaxy A8

Galaxy A8 je vybavený 16Mpx a 8Mpx duálním předním fotoaparátem

Samsung Galaxy A8 je vybavený 16Mpx a 8Mpx duálním předním fotoaparátem se světelností F/1,9 a 16Mpx zadním fotoaparátem se světelností f/1,7 které umožňují pořizovat jasná a ostrá selfie. Duální čelní fotoaparát sestává ze dvou samostatných fotoaparátů, mezi kterými můžete přepínat, a vybírat si tak selfie, které chcete: od detailních záběrů s rozostřeným pozadím až po portrétové záběry s jasným a ostrým pozadím.

2 plnohodnotné sloty pro SIM a jeden pro kartu typu microSD

Díky pokročilé funkci Live Focus můžete snadno měnit efekt rozostření před vyfocením snímku a po něm, a vytvářet tak vysoce kvalitní záběry. Model Galaxy A8 navíc nabízí 2 plnohodnotné sloty pro SIM a jeden pro kartu typu microSD. Úložnou kapacitu telefonu je tak možné rozšířit až o 256 GB.

Novinka zároveň disponuje velkým Infinity displejem a okouzlujícím ergonomickým designem, který vychází z osvědčeného a tradičního designu vlajkových přístrojů Samsung. Díky funkci Always on Display, odolnosti vůči vodě a prachu certifikace IP68, podpoře SD karet či podpoře brýlí pro virtuální realitu je řada Galaxy A ještě stylovější a praktičtější než kdykoliv předtím.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

  Doporučeno pro vás >

  1 Komentář:

  1. […] Samsung Galaxy A8 je výjimečný svou možností použít dvě SIM karty zároveň s microSD kartou až do velikosti […]

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > Novinky ze světa IT >