Tiskové zprávyZe světa IT

Správný výběr příslušenství do auta přináší bezpečí a pohodlí: YENKEE

Yenkee logo

Nedostatečná pozornost při řízení způsobí až pětinu nehod. Téměř 50 000 nehod se událo za první pololetí letošního roku. Z toho je jedna pětina způsobena nepozorností řidiče. Před námi je období pro cestování na silnicích zdaleka nejhorší. Sněhové jazyky, zledovatělé plochy a sníh budou znepříjemňovat cestu mnohým. Právě v nadcházejících chladných měsících by měli řidiči dbát zvýšené pozornosti. K tomu může pomoci vhodný výběr příslušenství do auta.

Navigační přístroje umístěné tak, že překáží ve výhledu, mobilní telefony v nevhodné pozici na čelním skle, nebo dokonce telefonování za jízdy. To vše jsou časté problémy a nešvary českých řidičů.

Čím dál více přibývá nehod, kdy se řidiči nevěnují plně řízení, jak by měli. Řešením je správný výběr příslušenství, které může zachránit život, ale i zpříjemnit dlouhé cesty. Výrobci přicházejí se stále propracovanějšími držáky navigací a mobilních telefonů. Vybere si opravdu každý.“ vysvětluje situaci Goran Setler, product manager značky YENKEE.

Správný výběr příslušenství do auta přináší bezpečí a pohodlí: YENKEE

Správný výběr příslušenství do auta přináší bezpečí a pohodlí: YENKEE

Držák, který nepřekáží

Moderním a šikovným řešením je užitečný držák, který se umístí do výdechu klimatizace a nebrání tak ve výhledu, a nepřekáží dokonce aniobčas dost nekompromisní policii. Držák je vyroben z prvotřídních materiálů, které budou svou elegancí skvěle ladit s interiérem každého vozu.

Cestování s dětmi bez problémů

Cestování s dětmi nemusí vždy vycházet podle představ. Neustálé ohlížení se dozadu, jestli jsou děti v pořádku, může rovněž řidiče rozptylovat. Pokud děti nevydrží v klidu dlouhé cesty, je občas těžké věnovat se řízení na sto procent. Přitom je stačí pouze nějak zabavit. Ideální řešení může představovat držák na tablet. Ten se umístí na opěrku hlavy, je vhodný pro tablety všech velikostí. Dětem pustíte oblíbený film a máte klid na řízení.

Mobil stále na sto procent

Na dlouhé cesty, aby vydržela všechna elektronika stále při životě, se dozajista bude hodit nabíječka. Je ale důležité, aby v sobě obsahovala ochranu proti vysoké teplotě, zkratu, přepětí či proti nadproudu. Ochrání tak vaši elektroniku i automobil před nechtěnou nehodou. „Tento produkt se stal již nezbytnou nutností, a to nejen pro řidiče ale i jejich spolujezdce. V YENKEE jsme do portfolia zařadili nabíječku, se kterou lez současně nabíjet až dvě zařízení. Výstupní proud je dvakrát 2,4A, takže zvládne plně obsloužit i náročné tablety. Součástí je také inteligentní správa nabíjení. Ta přináší absolutní univerzálnost pro všechny typy a značky mobilů,“ doplňuje Goran Setler.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy