> Novinky ze světa IT

SteelSeries – Xai, QcK

Hledáte kvalitní myš či podložku? Ano? Máme tu pro vás francouzského vydavatele Ubisoft, který se spojil s povedenou společností  SteelSeries. Dohromady uvedli několik periferních zařízení, které nesou název nadcházející real-time strategie RUSE, /vyvinutá partičkou  Eugen Systems/. Cílení na fanoušky nové RTS? Ano, tak to obě společnosti plánují. Xai RUSE – laserová myš přišla s přednastaveným profilem, který optimalizuje hratelnost tím, že umožňuje rychlý přístup k titulu HQ menu a příkazům.

Xai – 10.8 megapixelů, 128 x 32 pixelů LCD obrazovka, sedm programovatelných tlačítek, vestavěná paměť pro profily, zlacený USB konektor a patentované technologie – SteelSeries ExactAim, ExactRate, ExactSens a FreeMove. Cena 89.99 dolarů.

Druhým produktem je podložka pod myš RUSE QcK Limited Edition. Zaujme hladkým a konzistentním povrchem, který přiláká hráče designem. Podložku pořídíte za 14.99 dolarů.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > > Novinky ze světa IT