Ze světa IT

Surgeon Simulator pro Android

Když jste byli malí, určitě jste si hrávali na doktory a sestřičky. Avšak rozdíl je hraní si na doktora, a být jím doopravdy. V reálném životě se jedná o velmi složitou a také velmi zodpovědnou práci, při které se musíte maximálně soustředit. Na Android již vyšlo mnoho podobných her, kdy jste „si nasadili rukavice a šli jste operovat“, ale žádná z těchto her nebyla tak doladěná a povedená jako oblíbený Surgeon Simulator.

Vzhledem k tomu, že se tento oblíbený lékařský simulátor stal poměrně oblíbený v prostředí počítačů, v Bossa Studio se rozhodli, že hru převedou do Androidu a uživatelům tak přinesou unikátní požitek ze hry z pohodlí jejich chytrých zařízení. Nyní si tedy každý může na vlastní kůži vyzkoušet, jaké je to zachraňovat životy a bojovat s neúprosným časem z pohledu chirurga ve 3D zobrazení.

Možná si uživatelé iOS vzpomenou, že tato hra vyšla již dávno. Je tomu tak, avšak hnedka po vydání se na Facebooku začali shromažďovat přání a připomínky od uživatelů Androidu.

Ke hře vlastně nepotřebujete vůbec nic (samozřejmě kromě zařízení s Androidem). Ani medicínské znalosti, maximálně pevné nervy a pevnou ruku, aby vám například nějaký operovaný orgán neutekl ze stolu, jako tomu je při hraní počítačové verze (znám z vlastní zkušenosti). Operace jsou pojaté v jednoduchém duchu. Hra není o tom, že byste se v ní naučili složité operace nebo jak někomu třeba transplantovat srdce, ale abyste si ji naplno vychutnali a užili! A navíc, je to geniální příležitost, jak si alespoň minimálně procvičit anatomii lidského těla.

Pokud tedy stojíte o to, stát se (alespoň v prostředí vašeho tabletu či smartphonu) uznávaný chirurgem, jen do toho! Hra navíc pomůže i zájemcům o studium na vysoké škole, aby se rozhodli, zda je medicína pro ně to pravé ořechové. Tak si ji za necelých 140 korun kupte a vyzkoušejte. 140 Kč?

Hra ke stažení: play.google.com

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT