Sweex Wireless 300N do USBčkaAutor: 26/06/2011 5 comments 1368 shlédnutí

S novými Sweex Wireless 300N USB Wi-Fi adaptéry LW323 a LW324 už nebudete mít problém připojit váš notebook anebo PC do jakékoli Wi-Fi sítě. Obě zařízení jsou součástí nového konceptu společnosti Sweex „Connected Home“, který se zaměřuje na uživatelsky přívětivé technologie.

Oba modely Sweex Wireless 300N USB jednoduše propojíte s vaším notebookem anebo PC pomocí USB 2.0 portu. Model LW324 je navíc úplné plug and play zařízení. Software potřebný pro svoji práci má totiž přímo zabudovaný a ten se automaticky spustí při připojení do počítače. Oba adaptéry mají pro lepší přehled LED kontrolku aktivity a připojení. Jejich maximální přenosová rychlost je až 300 MB/s a jsou kompatibilní se všemi Wi-Fi b, g a n sítěmi.

Pro maximální bezpečnost vašeho bezdrátového připojení a počítače podporují oba adaptéry kódování WPA, WPA2 s AES a WEP a součástí každého balení je i trial verze bezpečnostního softwaru AVG Internet Security.

Connected Home USB adaptéry Sweex 300N USB jsou součástí konceptu „Connected Home“. Produkty z konceptu Connected Home jsou uživatelsky přívětivé a vyladěné pro maximální uspokojení potřeb zákazníků.

Na adaptéry Sweex 300N USB se vztahuje standardní dvouletá záruka, kterou můžete po on-line registraci prodloužit o dalších 10 let. Víc informací na Sweex.com/12yearwarranty.

Doporučená koncová cena modelu Sweex Wireless 300N Adapter USB (LW323) je 610 Kč a model Sweex Wireless 300N Adapter USB (LW324) s předinstalovaným softwarem je dostupný za 729 Kč.

Společnost Sweex byla založena v roce 1978 v nizozemském Delftu. V současnosti je výrobcem life-stylové elektroniky a IT doplňků a její sortiment zahrnuje množství výrobků z oblasti internetového a datového připojení, zvukové a vizuální techniky, počítačového příslušenství či doplňků. V portfoliu společnosti naleznete například MP4 přehrávače, elektronické čtečky knih, webkamery, sluchátka, reproduktory, datové adaptéry nebo pouzdra na notebooky.

Aktivity společnosti Sweex začínají postupně zahrnovat celou Evropu a její výrobky jsou nyní k dostání například i v Arabských emirátech. Na většinu produktů Sweex se vztahuje standardní dvouletá záruka, která však může být po registraci prodloužena o dalších 10 let. Distributorem produktů Sweex v České republice jsou AT Computers a ABS Data, na Slovensku vedle těchto dvou ještě společnost Agem. Více informací o společnosti Sweex naleznete na www.sweex.com.Autor

Martin Kohout

V ruce iPhone. Technologie. Novinky. Smartphone.

Web: https://freebit.cz

Komentáře (5)

Rychlé řešení pro bezdrátovou síť.

Odpovědět

Cena a rychlost taky solidní, sice značku neznám, ale rozhodně bych do toho šel.

Odpovědět

Jistě, že si tento produkt můžeš osahat. Vše je k mání na prodejnách AT Computers či ABS Data na Slovensku.

Odpovědět

Jaký bude dosah v domě???

Odpovědět

Jde o to, jak tlusté jsou zdi a kolik jich je. Vše se řeší také odrazem ale to už jistě, že všichni víte.

Odpovědět

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!