Tiskové zprávyZe světa IT

T-Mobile mění splátkový prodej

T Mobile new

T-Mobile od prvního únorového dne vylepší podmínky splátkového prodeje mobilních zařízení. Zákazníci operátora si již budou moci na splátky zakoupit kterékoli mobilní zařízení z jeho nabídky. Dále se zjednodušuje výběr doby splácení a odpadá nutnost skládat zálohu.

„Uplynulých devět měsíců ukázalo, že prodej mobilních zařízení na splátky bez navýšení naši zákazníci hojně využívají. Aktuálními úpravami ve splátkování jim chceme tento způsob pořízení telefonu či tabletu usnadnit a zároveň rozšířit nabídku i o modemy a další zařízení,“ říká Dana Tomášková, ředitelka marketingu T-Mobile pro segment domácností.

T-Mobile-Logo-freebit

T-Mobile mění splátkový prodej

Výběr doby, po niž budou klienti zařízení splácet, se sladí s trváním běžné smlouvy, tedy na 12 a 24 měsíců. K dispozici ale bude také varianta na 6 měsíců pro ty, kteří budou chtít zařízení splatit dříve.

Nově již také zákazníci nebudou muset skládat zálohu – místo toho zaplatí první splátku jako akontaci, jejíž výše je odvislá od kupovaného zařízení i typu smluvního vztahu. Druhá splátka se již hradí v rámci faktury stejně, jako tomu bylo dříve, přičemž splátky se rozpočítají na základě akontace a zvolené doby splácení.

  • Na splátky lze zakoupit všechna mobilní zařízení z nabídky operátora
  • Zákazníci nebudou muset skládat zálohu
  • Výběr ze tří možností doby splácení: 6, 12 a 24 měsíců

I nadále zůstává v platnosti zvýhodnění stávajících zákazníků operátora, kteří mohou u vybraných zařízení složit akontaci ve výši pouze jedné koruny. Sjednocují se tak pravidla nabídky mobilních zařízení.

Splátkový kalendář je dostupný všem zákazníkům, pokud obnovují či nově uzavřou s operátorem smlouvu na dobu určitou. Splátkový prodej bude klientům umožněn přes všechny prodejní kanály, tedy i přes eShop. Zatímco dosud se tato forma prodeje týkala jen mobilních telefonů a vybraných zařízení, nyní se bude vztahovat již na všechny mobilní přístroje v nabídce operátora.

Současně u této skupiny produktů dojde k ukončení prodeje s dotovanými cenami a s podmínkou minimálního měsíčního plnění. Dotace i nadále zůstává u fixních zařízení.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Chyba, splátkový kalendář na 5, 11, 23 měsíců. Dále se skládá akontace.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy