Novinky ze světa IT >

Fujitsu Stylistic Q552 s Windows

Tablety s Androidem se stávají srdcem dnešního mobilního trhu, Fujitsu ale přináší produkt jménem Stylistic Q552, který vlastní operační systém Windows a stává se nástupcem dříve uvedeného modelu Q550. Pojďme se tedy podívat na bližší specifikaci.

Novinka nabízí 10 palcový IPS displej s rozlišením 1280 x 800 pixelů. Hlavním prvkem se stává 1,6 GHz procesor Intel Atom N2600 Cedar Trail, jež je doplněn o grafický čip Intel GMA 3600 /podpora Full HD přehrávání/, dále tablet vlastní 2 GB RAM a slot pro SD karty. Po straně se rýsuje USB 2.0 port, HDMI konektor a uvnitř Bluetooth.

Další specifikace zahrnuje přední kameru pro videohovory a 3 megapixelový zadní fotoaparát pro nenáročné scény. Fujitsu Stylistic Q552 se vyrábí s úložnou kapacitou 32 GB nebo 64 gigabajtů, což je velké plus pro konzumenty objemného obsahu. Cena ani datum uvedení zatím není stanoveno. 600 až 700 Euro?

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > Novinky ze světa IT >