Ze světa IT

Low-endový tablet Sencor Element 7

Levný přeborník v bílé elektronice, autoelektronice a kancelářské technice si pro nás připravil metlu budoucí mobility. Dnes vám představíme tablet jménem Sencor Element 7, který nabídne zatím předposlední verzi Androidu, 7 palcový multidotykový displej a 1,2 GHz procesor z ARMové dílny.

Sencor Element 7 Tablet Android

Jelikož se jedná o opravdu levný tablet, nemůžeme ve specifikaci hledat ty nejmodernější technologie, ale i tak si myslím, že pro multimediální obsah plně postačí. Nečekejte rozlišení posledního iPadu, zde se budete muset spokojit s rozlišením 800 x 480 bodů. Ani nečekejte poslední jablečný procesor A5, výkon je zde řešen čipem Cortex-A10, jež je taktovaný na 1200 MHz.

Operační paměť nese velikost 512 MB DDR3, té sekunduje až 8 gigabajtů interního úložiště pro vaše data, muziku či obrázky. Jak už bylo nakousnuto výše, tento tablet bude ovládat operační systém Android 4.0 ICS. Element 7 dále podporuje FLASH 10.4, G-senzor, slot pro micro SDHC kartu /až do velikosti 16 GB/, HDMI výstup, USB 2.0, čelní kameru pro video hovory /0.3 MP/ či integrovaný WiFi modul.

Sencor Element 7 se tedy dle specifikace řadí mezi low-endové androidí produkty s cenou pod 3000 korun, což z něj dělá velice lákavý a smysluplný stroj, na který obdržíte 24 měsíční záruku. Máte rádi levnou elektroniku a nebo si raději připlatíte za kvalitu? Můžete se nám podělit do komentářů, děkujeme.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT