Tiskové zprávy

Take-off Monday s bohatým konferenčním programem: CEBIT 2018

cebit logo freebit
Foto: CEBIT

CEBIT 2018: Take-off Monday s bohatým konferenčním programem. Hannover. Nový veletrh CEBIT začne v pondělí 11. června poutavým konferenčním dnem.

Výstava ve veletržních halách otevře své brány v úterý 12. června. Take-off Monday nabídne vynikající program, ve kterém vystoupí významní referenti na téma digitalizace – konference proběhne v Convention Centru (CC) a Welcome Night se uskuteční večer v hale č. 11.

Opening s ikonou VR Jaronem Lanierem

První vrcholnou událostí dne je Jaron Lanier, který přednese zahajovací řeč u příležitosti Take-off Monday. Lanier je považován za ikonu hnutí Virtual-Reality a současně za jednoho z největších kritiků internetu. Americký informatik, podnikatel a autor, který pracuje jako vědec ve výzkumu společnosti Microsoft, byl na základě fundamentální kritiky obchodních modelů velkých internetových firem vyznamenán mírovou cenou německých knihkupců.

Take-off Monday s bohatým konferenčním programem: CEBIT 2018
Take-off Monday s bohatým konferenčním programem: CEBIT 2018

Future Work Forum: pro práci budoucnosti

Během fóra se bude diskutovat o otázce, jak lze využít šance digitalizace pro ekonomiku a práci a současně odstranit obavy ze ztráty pracovního místa a kvalifikace. Diskuse se zde zúčastní kromě jiných Christiane Bennerová, druhá předsedkyně odborové organizace IG Metall, a prof. dr. ing. Dieter Spath, prezident společnosti acatech.

Komu přináší digitalizace užitek?

Dalším bodem programu Take-off Monday je CEBIT Executive Talk. Akce bude věnována především otázce, jak lze využívat stále výkonnější digitální technologie pro hospodářský růst a blahobyt a současně posilovat společenskou soudržnost. Budou zde hovořit kromě jiných prezident BDI prof.

VDE Tec Summit v červnu na novém veletrhu CeBIT 2018: Convention Centrum

Dieter Kempf (Spolkový svaz německého průmyslu), prezident Fraunhoferovy společnosti prof. Reimund Neugebauer a Frank Riemensperger, předseda vedení společnosti Accenture. Plánují se i další fóra a diskuse na téma digitalizace s významnými zástupci hospodářství a politiky.

Podmínky účasti na veletrhu CEBIT v pondělí

Kdo se chce zúčastnit konferencí Take-off Monday, musí vlastnit platnou permanentní vstupenku na veletrh CEBIT. Kromě toho je třeba, aby se každý účastník na příslušnou akci přihlásil. Registrace je možná od března na webové stránce veletrhu CEBIT: www.cebit.de. Účast na CEBIT Welcome Night v 18 hodin v hale č. 11 je jen pro pozvané hosty. Důležitá informace: Výstavní haly a d!campus se otevírají v úterý 12. června.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Tiskové zprávy