Software

Task Mate je ke stažení zatím v beta režimu. Pomocí této aplikace si můžete vydělat

Task Mate
Foto: Task Mate

Google chce rozšiřovat svoje pole působnosti v aplikacích, které přinášejí zisk. A to se nyní děje pomocí aplikace, která za určité akce přinese peníze vám, ale i Googlu. Google Play nově nabízí appku Task Mate. Jedná se o software, který může využít podnik, ale i jedinec.

Aplikace Task Mate (beta) je momentálně dostupná pro vybrané testery na platformě Android. Můžete si ji stáhnout jen za předpokladu, že obdržíte doporučující kód.

Task Mate je zatím beta aplikace od společnosti Google, která poskytuje přístup k celé řadě jednoduchých úkolů zveřejňovaných podniky z celého světa. Například: pořiďte fotografii nedaleké restaurace, odpovězte na dotazy týkající se vašich preferencí nebo pomozte překládat věty z angličtiny do místního jazyka.

Task Mate je ke stažení
Task Mate je ke stažení zatím v beta režimu (Foto: Task Mate v Google Play)

Pomocí aplikace se můžete účastnit úkolů, které vás zajímají, nebo je můžete v aplikaci přeskočit. Úkoly lze plnit kdykoli a odkudkoli. Aplikaci v Google Play lze stáhnout pomocí toho odkazu. Zatím je bohužel dostupná pouze pro Indii a Keňu.

  • Najděte úkoly ve vašem okolí
  • Dokončete úkol a začněte vydělávat
  • Vyplaťte si své výdělky
  • Software je zatím v beta režimu
  • Přes 100 000 stažení z Google Play

Task Mate je zatím v beta režimu

Za úkoly, které dokončíte v daných podmínkách vám bude vyplacena místní měna a budete potřebovat účet u zpracovatele plateb třetí strany. Až budete hotoví, jednoduše zaregistrujete svou elektronickou peněženku nebo účet u našeho platebního partnera v aplikaci, poté navštívíte stránku svého profilu a klikněte na tlačítko „vydělat peníze“. Poté můžete vybrat své výdělky v lokální měně.

Google na svém webu dále upozorňuje na to, že máme vzít na vědomí, že tato aplikace je v beta verzi (režimu), protože se i nadále učí více o tom, jak zajistit další možnosti výdělku prostřednictvím crowdsourcingu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Software