Tiskové zprávyZe světa IT

Telefon k paušálu? Jaké mobily operátoři nabízí za zvýhodněné ceny?

Nokia 5.1 smartphone line

Huawei P9 Lite může být váš za méně jak 500 Kč. Jaké další telefony operátoři nabízí za zvýhodněné ceny? Mobilní operátoři často nabízí tarify, které jsou si velmi podobné, a to nejen cenově, ale i co se počtu volných minut, SMS a dat týká. Vybrat si tak vhodného poskytovatele mobilních služeb nemusí být vůbec lehké. V něčem se operátoři ale přeci jen liší, aby přilákali na svou stranu co nejvíce zákazníků, nabízí jim mobilní telefony za zvýhodněné ceny. Kde dostanete telefon za korunu a kde Apple iPhone za méně jak 5 000 Kč?

O2 rozdává mobilní telefony s až 4 000Kč slevu

Telefony od O2

Mobilní operátor O2 nabízí bonus ve výši 2 000 Kč a 4 000 Kč. Nižší sleva je určena věrným zákazníkům, kteří si pořídí telefon a zároveň s jeho koupí přejdou i na vyšší mobilní tarif. Vyšší zvýhodnění zas mohou využít nováčci, kteří si ke smartphonu sjednají i nový paušál. U O2 můžete vybírat z bohaté nabídky telefonů, mezi ty nejoblíbenější patří smartphony značek Huawei, Apple a Samsung. Nejlevněji lze pořídit telefon za 495 Kč.

Mobilní telefony s bonusem až 4 000 Kč

Samsung za 1 Kč získáte v T-Mobile. Stačí si sjednat jeden ze tří tarifů. Telefon za korunu, to už tu dlouho nebylo. T-Mobile s neodolatelnou nabídkou opět přichází. Za pouhou jednu korunu lze sjednat hned pět typů smartphonů. Avšak i u tohoto mobilního operátora může získat telefon za zvýhodněnou cenu jen ten, kdo splní podmínky. Sleva se pohybuje v rozmezí od 1 000 Kč do 4 000 Kč a její konkrétní výše se odvíjí od vybraného tarifu a telefonu. Největší bonus pak náleží těm zákazníkům, kteří si k telefonu sjednají mobilní tarify Mobil L, XL nebo XXL.

Mobilní telefony za korunu od T-Mobile

Mobily za korunu T Mobile

Nejoblíbenějším telefonem za hubičku je u Vodafone Nokia 7 Plus. Když T-Mobile a O2, tak i Vodafone. Ani třetí velikán se nenechává zahanbit a zákazníkům nabízí k mobilnímu tarifu telefon s výraznou slevou. S Vodafonem ušetříte na novém smartphonu až 3 000 Kč. Největší zastoupení ve Vodafone nabídce telefonů mají značky Apple a Samsung, na své si ale přijdou i milovníci Huawei, Nokia, Sony nebo Xiaomi. Abyste získali i vy levný telefon, stačí si sjednat jeden z tarifů, a to třeba Start 500 minut za 477 Kč.

TOP 5 nejprodávanějších mobilních telefonů od Vodafone

Prodej vodafone

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy