Internet

Terminátor vs Baba Jaga. Jak zápas můžete sledovat online?

oktagon logo final
Foto: oktagonmma.cz, Tag: OKTAGON

Dnes se uskuteční další turnajový MMA zápas v oktagonu. Bude jím online turnaj Oktagon 19, který nabídne několik známých bojovníků. Velkým lákadlem večera bude Karlos „Terminátor“ Vémola a Baba Jaga. Příběh, který před sebe postavil známého UFC bojovníka a rváče z ulice. Jak vše dopadne a kde zápas můžeme sledovat se dozvíte v tomto článku.

Zápas Karlose Vémoly a Václava Mikuláška aka „Baby Jagy“ můžete sledovat pomocí webových stránek oktagon.tv. Zde se můžete přihlásit ke sledování livestreamu. Živý přenos na stránkách oktagon.tv vyjde na 12,99 euro (344 Kč).

Terminátor vs Baba Jaga online (Foto: oktagon.tv)
Terminátor vs Baba Jaga online (Foto: oktagon.tv)

Kdo se na turnaji Oktagonu 19 ještě objeví?

Mezi další MMA zápasníky v dámském gardu patří Lucie Pudilová, které se v posledních zápasech moc nedařilo. Její soupeřkou je Cornelia Holm. Ve střední váze do oktagonu nastoupí Samuel Krištofič proti Mateusz Strzelczyk. Dalším ze zápasníků je Matěj Kuzník, který bude zastupovat lehkou váhu. Oponentem bude Marek Bartl. V bantamové váze nastoupí Javid Basharat – druhou stranu zastoupí Alexander Bezkorovainyi.

Můžete vidět záznam online na YouTube?

Pokud za livestream nechcete platit, můžete si počkat na všechny zápasy z YouTube. Na oficiálním kanálu Oktagon MMA totiž všechny odbojované duely můžete vidět online a zcela zdarma. Pokud vám nevadí si několik hodin počkat, můžete využít tuto variantu sledování. Poslední alternativou, jak se podívat na zápasy, je sledování online pomocí webu Tipsportu. Pokud máte účet, můžete se dívat pomocí streamu.

TIP: Novinkou pro hostinské je vysílání spolu s platformou OKTAGON BAR. Jedná se o licenci na streamování zápasů v baru, kdy si majitel pohostinství zakoupí online licenci za 99 euro (2 620 Kč). Může tím přilákat další klientelu – až skončí koronavir.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet