Kryptoměny

Terra nakoupila Bitcoin (BTC). Peněženka obsahuje 31 000 bitcoinů

BTC bitcoin
Foto: pixabay.com, Tag: Bitcoin

Bitcoinová peněženka patřící společnosti Terra nashromáždila dalších 139 milionů dolarů v bitcoinech, čímž se její celková pokladna zvýšila na 31 000 BTC.

Generální ředitel společnosti Terraform Labs, šlape na paty generálnímu řediteli MicroStrategy. Peněženka Terra nyní nashromáždila téměř 1,5 miliardy dolarů v bitcoinech (BTC) po dalším obrovském nákupu.

Foto: Bitcoin
Terra nakoupila Bitcoin (BTC). Peněženka obsahuje 31 000 bitcoinů

Předpokládá se, že patří společnosti Terra

Na adresu peněženky, o které se předpokládá, že patří společnosti Terra (i když to není oficiálně potvrzeno), bylo ve středu přijato dalších 2 943,00002511 BTC (139 milionů USD). Účty upozorňující na peněženku na Twitteru tuto peněženku sledovaly. Peněženka začala shromažďovat kolosální množství bitcoinů 21. ledna a dosud neprodala ani jeden satoshi.

Podle grafu sice peněženka 21. ledna poprvé vložila téměř 10 000 BTC, ale 22. března začala saty střádat naplno. Načasování se shoduje s prohlášeními generálního ředitele, který prohlásil: „$UST s více než 10 miliardami dolarů v rezervách $BTC otevře novou peněžní éru bitcoinového standardu.“.

Hodnota těchto „dolarů“ by byla kryta rezervami Bitcoinu

TerraUSD (UST), algoritmický stablecoin, by byl navázán na hodnotu amerického dolaru a hodnota těchto „dolarů“ by byla kryta rezervami v Bitcoinu. Při vytváření stablecoinu bude hrát roli i nativní token Terra (LUNA).

V důsledku toho Kwon střádá saty usilovněji a rychleji než i ti největší bitcoinoví býci. Podle BitcoinTreasuries Terraform Labs brzy odsunou Teslu na druhou kolej jako druhého největšího držitele Bitcoinu, přičemž v hledáčku má i MicroStrategy.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Kryptoměny