Kryptoměny

Tobias Lütke, generální ředitel společnosti Shopify, se stal členem Coinbase

coinbase logo
Foto: coinbase.com, Tag: Coinbase

Lütke, průkopník v oblasti obchodu a uznávaný programátor open-source, přinese své globální zkušenosti a perspektivu, protože Coinbase se snaží rozšířit svou mezinárodní působnost a vytvářet nové produkty.

Jsem nadšený, že se mohu podělit o to, že Tobias „Tobi“ Lütke, generální ředitel a zakladatel společnosti Shopify, se stane členem představenstva společnosti Coinbase.

Tobi přináší do představenstva společnosti Coinbase širokou škálu dovedností a odborných znalostí. Především je to obrovský podnikatel, který vybudoval společnost Shopify od základů do pozice globálního lídra v oblasti obchodu. Je také hluboce přesvědčen o síle kryptoměn a byl jedním z prvních, kdo si kryptoměny osvojil díky integraci společnosti Shopify s Coinbase Commerce.

tobias coinbase
Tobias Lütke, generální ředitel společnosti Shopify, se stal členem Coinbase (Zdroj: coinbase.com)

Společnost Shopify, která obsluhuje miliony obchodníků ve více než 175 zemích, se nachází na pomezí tří důležitých oblastí, které se snaží kryptoměny revolučně změnit: a plateb, webových aplikací a internetu jako takového.

Počítačový kód začal psát už v raném mládí


Tobi je srdcem konstruktér, počítačový kód začal psát už v raném mládí. Brzy se stal aktivním členem open source komunity a přispíval do projektů, jako jsou Ruby on Rails, Liquid a ActiveMerchant.

Na základě svých zkušeností s vývojem open source projektů spustil Tobi v roce 2004 platformu pro elektronické obchodování zaměřenou na prodej snowboardového vybavení. Tento internetový obchod se brzy rozrostl do podoby, kterou dnes známe jako Shopify.

Tobiho zkušenosti zakladatele a generálního ředitele, který rozšířil svůj podnik z malého, úzce specializovaného internetového tržiště na to, co se stalo rozhodující páteří globálního elektronického obchodu, pomohou řídit Coinbase při našem úsilí o zpřístupnění kryptoměn více lidem a podnikům po celém světě.

Společnosti Coinbase a Shopify sdílejí tuto podobnou vizi


Koncepty decentralizovaných financí a podnikání jsou příkladem příslibu Webu3, kde existují příležitosti pro mnohé, nikoliv pro pár lidí,“ řekl Tobi Lutke. „Společnosti Coinbase a Shopify sdílejí tuto podobnou vizi a já jsem nadšený, že se mohu připojit k představenstvu a podpořit budoucnost, kterou Brian a tým Coinbase budují.“

Společnost Shopify dala milionům obchodníků po celém světě do rukou výkonnou, a přitom zjednodušenou platformu a změnila tak život miliardám lidí.

Doufáme, že pod jeho vedením se nám podaří odemknout potenciál kryptoměn a zvýšit ekonomickou svobodu stejným způsobem, jakým Shopify demokratizovalo online obchodování. Těším se na spolupráci s Tobim a na to, že se od něj budu učit při práci na rozvoji kryptoekonomiky.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Kryptoměny