Internet

TOP 5 „OLDSCHOOL“ virálních videí na videoportálu YouTube

youtube-logo-1200
Foto: pixabay.com, Tag: YouTube

TOP 5 „OLDSCHOOL“ virálních videí na videoportálu YouTube? Jak je známo, videoportál YouTube se v posledních letech opravdu rozrostl. Každý den ho navštíví miliony návštěvníků. Je tu však druhá skupina, Youtubeři.

Dnes může být Youtuber skutečně každý a není tajemství, že na Youtube se dá vydělat balík peněz. Ne vždy tomu tak bylo. Pojďme se tedy podívat, co frčelo na českém Youtubu, ještě předtím, než na něj přišli lidé vydělávat peníze skrze svá videa.

A co kameruješ, bu*erant

Začneme videem, které je velice známo i v dnešní době, zejména pak díky řadě remixů, které na toto video vznikly. Takový nejznámější remix má okolo 700 tisíc zhlédnutí. No a o co vlastně ve videu jde? Paní si zajde na dvorek na záchod a nějaký mladík ji při tom natáčí. Zápletka nastává tehdy, když si paní toho mladíka všimne. A v tento moment vzniká již legendární věta: „A co kameruješ, bu*erant…”.

TOP 5 "OLDSCHOOL" virálních videí na videoportálu YouTube
TOP 5 „OLDSCHOOL“ virálních videí na videoportálu YouTube

Čůrání do vany?

U vykonávání lidské potřeby ještě na chvíli zůstaneme. Je velice zvláštní, jak moc populární tato témata tehdy byla. Toto video bylo však z původního kanálu odstraněno, ale ke shlédnutí je dostupná jeho kopie. Autorka video odstranila nejspíše proto, že sama nečekala takový „úspěch“. Ono je totiž velice zajímavé sledovat, jak se mladá dívka na vašem monitoru vyčůrá do vany. Video po nějaké době upadlo do zapomnění, avšak není tomu dávno, kdy toto video připomněl kanál ValdaTV.

Old Spice: vůně muže (Shontey parodie)

Abyste si nemysleli, že Youtube byl před 7 lety jen o čůrání, je třeba zmínit i něco z „kvalitní“ tvorby. Autorem tohoto videa je Mr. Shontey, který má na svém kontě více povedených kousků. Za zmínění stojí i další jeho videa jako: „Láska na Facebooku“ či „Jak zaručeně dostat holku do postele“. Shontey se dá považovat za jednoho z prvních Youtuberů, tak jak je známe dnes. Video „Old Spice: vůně muže“ je velice vtipná parodie reklamy na produkt od Old Spice a není divu, že video má přes 700 tisíc zhlédnutí.

Facebook vs. realita

Před 7 lety se pan Ondřej Martinec rozhodl pro natočení videa o Facebooku a výsledek opravdu stojí za to. Jelikož v té době se Facebook stával více a více populární, tak si video našlo cestu k mnoha divákům, což platí dodnes. Tímto osmiminutovým snímkem vás provedou tři teenageři, kdy každý z nich má svůj vlastní problém s Facebookem. Ostatně podívejte se sami a zjistíte, proč má toto video již přes 8 milionů zhlédnutí.

Co je ty p**o!!

Velice vulgární, nevhodné, nemravné a nemorální. Přesně takhle se dá označit video z kanálu caseit2. Na videu můžeme vidět dvojici mladíků, kteří uráží starší paní, přičemž jim k tomu postačí jediná věta. Lidé se k tomuto videu staví dvojím způsobem. Mladší diváci považují chlapce za hrdiny, ti starší a moudřejší pak za ubožáky. Video je z roku 2008 a má přes 2 miliony zhlédnutí.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet