Ze světa IT

TOP 7: Nejlepší filmy, které mají v roce 2020 vyjít

film logo freebit
Foto: Film

Filmů každý rok vychází několik desítek, zatímco některé stojí opravdu za to, jiné jsou naprostý propadák.

Ani rok 2020 není výjimkou, do kin se dostane mnoho filmových novinek, na které se většina těší již pořádnou dobu. V následující řádcích si můžete vybrat z mnoha různých žánrů. Na nejlepší filmy pro rok 2020 si připravte sladký nebo slaný popcorn – je to dle gusta.

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

Pokud mezi vaše oblíbené filmy patřil Sebevražedný oddíl, jistě si vzpomenete na jednu z hlavních postav Harley Quinn, která byla ve filmu ztvárněna Margot Robbie.

Birds of Prey
Birds of Prey

V tomto snímku má po rozchodu se slavným Jokerem a vydává se vlastní cestou. Potká další superhrdinky, se kterými se vydávají zachránit mladou dívku. Těšit se můžete nejen na mnoho akčních momentů, ale také srandu. Film je v kinech od začátku února.

Rychle a zběsile 9

Rychlá auta a známé postavy, které společně tvoří rodinu, nebudou chybět ani v 9 pokračování oblíbeného filmu Rychle a zběsile. Informace o filmu se dlouho držely v tajemství, takže na trailer se netrpělivě těšil opravdu každý.

Rychle a zběsile 9
Rychle a zběsile 9

Zápornou postavu zde bude hrát bratr Dominica Toretta, největším překvapením však bude Han Lue, kterého měli všichni za mrtvého po odesílání Tokijské jízdy. Na plátna se film dostane 21. května.

3Bobule

Milovníci českých filmů jistě ocení v řadě již 3 snímek Bobule v hlavní roli s Honzou (Kryštof Hádek) a Klárou (Tereza Ramba), kteří dospěli a mají již vlastní děti. V manželství však mají mnoho problémů a kromě krachu vinařství, řeší i krach svého vztahu, neboť žijí odděleně.

Aby starostí nebylo málo, na Moravu přijíždí i Jirka (Lukáš Langmajer), který s sebou přiveze i svého syna Kubu, kterého „tak trošku“ unesl. Komedii si můžete užít v kinech od 12. března.

Black Widow

Velice populární bude také film od společnosti Marvel, na který se většina těší již od uvedení End game. Jedná se o samostatný film hrdinky, která je jednou z mála lidí, kteří z party nemají žádné schopnosti, ale se zbraní jsou nepřekonatelní. Hrdinka se vrací zpět domů, aby si vyřídila staré záležitosti. Po boku jí bude stát sestra, kterou ztvární Florence Pugh. Na film se můžete těšit v kinech od 30. dubna.

Wonder Woman

Krásná a okouzlující amazonka se také dočkala svého pokračování, kromě toho se ve filmu objevuje i její pravá láska Steve Trevor, o jehož návratu se prý uvažovalo již při natáčení prvního dílu. Oficiální název celého filmu je Wonder Woman 1984, přičemž rok udává datum, do kterého je příběh zasazen.

Premiéra filmu měla přijít do kina již loňský rok, byla však posunuta kvůli úvodu premiéry Joker, uvedení se tedy dočká letos 4. června.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT