Novinky ze světa ITTiskové zprávy

Obr jménem Toshiba Satellite C670

Toshiba přidává k řadě Satellite C verzi notebooku s velkým displejem Satellite C670/C670D s displejem s úhlopříčkou 43.9 cm (17.3“) pro uživatele s omezeným finančním rozpočtem.

Toshiba Computer Systems, divize společnosti Toshiba Europe GmbH, dnes představila notebook Satellite C670/C670D, čímž doplnila své portfolio o notebook s velkým displejem. Displej s úhlopříčkou 43.9 cm (17.3“) uspokojí každodenní potřeby zákazníka a zároveň obsazuje spodní příčku cenového rozpětí. Satellite C670 s procesorem Intel a C670D s procesorem AMD budou v březnu roku 2011 dostupné na trhu v Evropě, na Středním Východě a v Africe.

Náhrada za desktop běžného uživatele

Satellite C670/C670D s velkým displejem o úhlopříčce 43.9 cm (17.3“) může pohodlně nahradit klasický desktop těm uživatelům, kteří používají počítač k práci či zábavě hlavně doma, a snadné přemísťování z místa na místo pro ně není klíčovým požadavkem. Nízká pořizovací cena notebooků Toshiba řady Satellite C uspokojí potřeby uživatelů s omezeným rozpočtem. Co se týče vyřizování e-mailů, surfování po internetu, navštěvování sociálních sítí (včetně chatování), využití standartních aplikací operačního systému a základních multimediálních funkcí, nebylo nutné ani v této cenově dostupné řadě přistupovat na žádné kompromisy.

Vysoce hodnocená ergonomická klávesnice

Notebook Satellite C670 s ergonomicky tvarovanou klávesnicí s integrovanými numerickými klávesami urychlí uživateli práci s tabulkami a zároveň usnadní ovládání počítačových her. Pokud uživatel potřebuje pohybovat postavou po ploše, číselná klávesnice mu umožní diagonální pohyb, jehož pouhými klávesami se šipkami nelze docílit. Rozměrný touchpad s funkcí vícedotykového ovládání usnadňuje posun stránek a vestavěná webová kamera s technologií Toshiba Face Recognition umožní přihlášení do systému bez nutnosti zadání hesla. Velkokapacitní pevný disk o velikosti 750GB nabízí dostatek prostoru k ukládání fotografií, hudebních alb, videí a ostatních dokumentů.

Spojení s digitální světem

Dva USB 2.0 sloty a technologie Bluetooth 3.0 s přenosem dat až 24Mb za vteřinu1, což je přibližně desetkrát rychlejší než USB 2.0, dovoluje propojení s dalšími zařízeními jako jsou např. videokamera, externí disk nebo smartphone. WLAN umožňuje snadné připojení k domácím bezdrátovým sítím a internetu.

Robustní design ve dvou barevných variantách

Masivní design nové řady Satellite C670 ještě víc podtrhuje atraktivní poměr pořizovaní ceny k výkonu. Dekorativní úprava opěrky dlaní a povrch displeje jsou vysoce odolné vůči poškrábání a minimalizují viditelnost otisků prstů. Zákazníci si mohou vybrat mezi dvěmi barevnými variantami: Notebooky řady Satellite C670 a C670D jsou dostupné v černé nebo v černé v kombinaci s bílou na krytu displeje a na klávesnici.

O společnosti Toshiba Europe GmbH

Divize společnosti Toshiba Europe GmbH (TEG) je dceřiná společnost ve vlastnictví Toshiba Corporation, Tokyo, mezinárodní firmy s vice než 130-ti letou tradicí. Toshiba je světový vůdce a inovátor v průkopnictví moderní technologie, výrobce progresivních elektronických a elektrických výrobků informačních a komunikačních systémů, digitálních spotřebních produktů, elektronických zařízení a jejich součástek, energetických systémů včetně zařízení pro jadernou energetiku, systémů průmyslové a sociální infrastruktury a vybavení pro domácnost.

Divize TEG má ústředí v Neuss (Německo) a tvoří ji čtyři obchodní oddělení: Počítačové systémy, Paměťové produkty, Spotřebiče a Elektronické operační systémy. Společně tato oddělení zajišťují výrobu a distribuci přenosných počítačů a jiných mobilních výrobků a zařízení, pevných disků, DVD přehrávačů, LCD monitorů, televizorů a kancelářské elektroniky. Divize TEG pro region EMEA (Evropa, Střední Východ, Afrika) poskytuje podporu a pomoc zákazníkům prostřednictvím mnoha firemních poboček.

Společnost Toshiba byla založena v roce 1875 a v současné době provozuje celosvětovou síť více než 730 společností s 204 000 zaměstnanci po celém světě, jejíž roční tržby přesahují 75 miliard USD. Další informace můžete získat na webových stránkách společnosti Toshiba.

Komentuj článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doporučeno pro vás >

Další novinky > Novinky ze světa IT