Tiskové zprávyZe světa IT

Obr jménem Toshiba Satellite C670

Toshiba přidává k řadě Satellite C verzi notebooku s velkým displejem Satellite C670/C670D s displejem s úhlopříčkou 43.9 cm (17.3“) pro uživatele s omezeným finančním rozpočtem.

Toshiba Computer Systems, divize společnosti Toshiba Europe GmbH, dnes představila notebook Satellite C670/C670D, čímž doplnila své portfolio o notebook s velkým displejem. Displej s úhlopříčkou 43.9 cm (17.3“) uspokojí každodenní potřeby zákazníka a zároveň obsazuje spodní příčku cenového rozpětí. Satellite C670 s procesorem Intel a C670D s procesorem AMD budou v březnu roku 2011 dostupné na trhu v Evropě, na Středním Východě a v Africe.

Náhrada za desktop běžného uživatele

Satellite C670/C670D s velkým displejem o úhlopříčce 43.9 cm (17.3“) může pohodlně nahradit klasický desktop těm uživatelům, kteří používají počítač k práci či zábavě hlavně doma, a snadné přemísťování z místa na místo pro ně není klíčovým požadavkem. Nízká pořizovací cena notebooků Toshiba řady Satellite C uspokojí potřeby uživatelů s omezeným rozpočtem. Co se týče vyřizování e-mailů, surfování po internetu, navštěvování sociálních sítí (včetně chatování), využití standartních aplikací operačního systému a základních multimediálních funkcí, nebylo nutné ani v této cenově dostupné řadě přistupovat na žádné kompromisy.

Vysoce hodnocená ergonomická klávesnice

Notebook Satellite C670 s ergonomicky tvarovanou klávesnicí s integrovanými numerickými klávesami urychlí uživateli práci s tabulkami a zároveň usnadní ovládání počítačových her. Pokud uživatel potřebuje pohybovat postavou po ploše, číselná klávesnice mu umožní diagonální pohyb, jehož pouhými klávesami se šipkami nelze docílit. Rozměrný touchpad s funkcí vícedotykového ovládání usnadňuje posun stránek a vestavěná webová kamera s technologií Toshiba Face Recognition umožní přihlášení do systému bez nutnosti zadání hesla. Velkokapacitní pevný disk o velikosti 750GB nabízí dostatek prostoru k ukládání fotografií, hudebních alb, videí a ostatních dokumentů.

Sat C670

Spojení s digitální světem

Dva USB 2.0 sloty a technologie Bluetooth 3.0 s přenosem dat až 24Mb za vteřinu1, což je přibližně desetkrát rychlejší než USB 2.0, dovoluje propojení s dalšími zařízeními jako jsou např. videokamera, externí disk nebo smartphone. WLAN umožňuje snadné připojení k domácím bezdrátovým sítím a internetu.

Robustní design ve dvou barevných variantách

Masivní design nové řady Satellite C670 ještě víc podtrhuje atraktivní poměr pořizovaní ceny k výkonu. Dekorativní úprava opěrky dlaní a povrch displeje jsou vysoce odolné vůči poškrábání a minimalizují viditelnost otisků prstů. Zákazníci si mohou vybrat mezi dvěmi barevnými variantami: Notebooky řady Satellite C670 a C670D jsou dostupné v černé nebo v černé v kombinaci s bílou na krytu displeje a na klávesnici.

O společnosti Toshiba Europe GmbH

Divize společnosti Toshiba Europe GmbH (TEG) je dceřiná společnost ve vlastnictví Toshiba Corporation, Tokyo, mezinárodní firmy s vice než 130-ti letou tradicí. Toshiba je světový vůdce a inovátor v průkopnictví moderní technologie, výrobce progresivních elektronických a elektrických výrobků informačních a komunikačních systémů, digitálních spotřebních produktů, elektronických zařízení a jejich součástek, energetických systémů včetně zařízení pro jadernou energetiku, systémů průmyslové a sociální infrastruktury a vybavení pro domácnost.

Divize TEG má ústředí v Neuss (Německo) a tvoří ji čtyři obchodní oddělení: Počítačové systémy, Paměťové produkty, Spotřebiče a Elektronické operační systémy. Společně tato oddělení zajišťují výrobu a distribuci přenosných počítačů a jiných mobilních výrobků a zařízení, pevných disků, DVD přehrávačů, LCD monitorů, televizorů a kancelářské elektroniky. Divize TEG pro region EMEA (Evropa, Střední Východ, Afrika) poskytuje podporu a pomoc zákazníkům prostřednictvím mnoha firemních poboček.

Společnost Toshiba byla založena v roce 1875 a v současné době provozuje celosvětovou síť více než 730 společností s 204 000 zaměstnanci po celém světě, jejíž roční tržby přesahují 75 miliard USD. Další informace můžete získat na webových stránkách společnosti Toshiba.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy