Tiskové zprávy

Total War: WARHAMMER zdarma k herním deskám od MSI

msi logo freebit
Foto: msi.com, Tag: MSI

MSI oznamuje partnerství s úspěšným vývojářem série Total War, firmou SEGA. Total War: WARHAMMER kombinuje návykovou kampaň, ve které buduješ svou vlastní říši, a kolosální bitvy. To vše zasazené do neuvěřitelného světa Warhammer. Zvol si jednu ze čtyř ras s jejich unikátními schopnostmi a ovládni s ní svět. A aby tě při hraní nic neomezovalo, vybav se jednou z herních základních desek MSI, které se staly oficiálním hardware partnerem této pecky.

Během této exkluzivní akce dává MSI k více než 30 vybraným deskám zdarma kód ke stažení této hry. Mezi vybrané desky patří od nejnovější X99A GAMING PRO CARBON až po mainstream v podobě B150M MORTAR. Tato akce platí ve vybraných zemích po omezenou dobu, a to od 13. 6. do 31. 7. 2016. Pro více informací prosím kontaktujte svého lokálního prodejce či zástupce MSI.

TOTAL WAR WARHAMMER

TOTAL WAR: WARHAMMER zdarma k herním deskám od MSI

Nastala doba nekonečných bojů, tisíce válečníků se bijí na život a na smrt v titánských bitvách a celé rasy spolu válčí pod vedením mocných hrdinů, kteří se snaží získat nadvládu nad světem. To vše na váš rozkaz. Imperiální vojska vede Karl Franz, jenž touží po sjednocení roztříštěných území pod jednu zástavu, aby mohla dohromady čelit společnému nepříteli. Pod prapor kmene Grimgora Ironhidea se stahují všichni orkové i skřeti, kteří lační po krvavém boji a zmírají neuhasitelnou touhou po masakru.

High King Thorgrim velí rozvážným trpaslíkům opevněným v horských tvrzích a vysílá je pomstít se za všechna ta příkoří a bezpráví, jež museli po celá tisíciletí snášet. Ovšem pohnutky upířích hrabat pod vedením Mannfreda von Carstiena jsou zahaleny smrtící rouškou tajemství. Ví se jen tolik, že své armády rekrutují z hnilobných řad živých mrtvých.

A zatímco je Starý svět rozerván zradou, válkou a nepředstavitelnou mocí, jež se vymkla kontrole, ve větru ze severu stále zaznívá šepot mnohem větší hrozby. Samotná látka reality se začíná rozplétat a trhat. Total War: WARHAMMER je jedinečná hra přinášející stovky hodin zábavy, v níž se kolosální bitvy v reálném čase spojují s návykovou tahovou kampaní zaměřenou na vládnutí, politiku a budování říše.

A co víc, tento titul do budoucna obohatí také dvojice samostatných rozšíření a balíků s dodatečným obsahem, čímž vznikne nejobsáhlejší svět, jaký kdy byl v sérii Total War k vidění. Epická trilogie her, jež navěky změní žánr fantasy strategií. Stojíme na počátku nové éry. Ve hře Total War: WARHAMMER ožívá svět legendárních hrdinů, děsivých příšer, létajících tvorů, magických bouří a zástupů přízračných válečníků.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy