Phishing: ESET NOD32 Antivirus 6Autor: 24/01/2013 0 comments 1032 shlédnutí

Ochrana našich počítačů je nedílnou součástí našeho života, a života našich strojů. Ve světě spamu, malware a jiných infiltrací si nedokáži představit počítač či chytrý telefon, který by neměl ve svém jádře nainstalovaný nějaký antivir. Pojďme se podívat na oficiální trailer k antiviru ESET NOD32 Antivirus ve verzi 6, který láká na expresní odhalení phishingu.

ESET NOD32 Antivirus poskytuje nejmodernější ochranu počítače před škodlivým kódem. Základem je oceňované skenovací jádro ThreatSense, které nekompromisně chrání počítač před všemi aktuálními hrozbami bez nutnosti analýzy konkrétního škodlivého kódu. Integrovaný antivirový a antispywarový modul je zárukou kompletního bezpečnostního řešení.

Do antivirového software ESET NOD32 Antivirus a ESET Smart Security verze 5.2.15.2 byla také přidána podpora operačního systému Windows 8. Hlavní změny obsažené v této verzi jsou upravený Herní režim, aby byl kompatibilní s rozhraním Metro v systému Windows 8 a aktualizovaný firewall, nyní plně funkční ve Windows 8. Dále byl vyřešen problém s Windows Store při aktivní kontrole SSL.

Vlastníte ve svém počítači nějaký antivirus a nebo chráníte jen svůj smartphone? Určitě se o své myšlenky k antivirům všeobecně podělte do komentářů níže. Můžete také dát vědět o této novince i ostatním pomocí pohyblivé lišty na levé straně. Děkujeme za projevenou aktivitu.Autor

Martin Kohout

V ruce iPhone. Technologie. Novinky. Smartphone.

Web: https://freebit.cz

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!