Tiskové zprávyZe světa IT

Uklidněte myšlenky s reMind VR. Denní meditace od Vive Teamu

Vive studios logo

Uklidněte myšlenky s reMind VR: Denní meditace. Vive Team. Studio Vive a volná zábava zahajují ReMind VR: Denní meditace na Viveportu.

Zmenšuje stres, zvládne úzkost, zlepšuje zaměření, zvyšuje relaxaci a zvyšuje soucit. Seznam přínosů získaných pomocí meditace je dlouhý a jeho pozitivní účinky na emoční a fyzické zdraví jsou prosazovány v celém zdravotnickém průmyslu. Ale začátek meditační rutiny může být skličující a se všemi moderními rozptýleními, uklidnění mysli se může zdát nemožné.

ReMind VR: Denní meditace má sílu

Dnešní uvedení do ostrého provozu jest ReMind VR: Denní meditace, relaxační VR aplikace, která vás během zahájení meditační cesty bude vést po jedntlivých krocích.

Uklidněte myšlenky s reMind VR. Denní meditace od Vive Teamu

Uklidněte myšlenky s reMind VR. Denní meditace od Vive Teamu

Vive Studios jej vyvinulo spolu s Free Range. ReMind VR: Denní meditace má sílu uvolnit a omlazovat mysl. S třemi 30minutovými zkušenostmi, které se objeví při startu, se uživatelé naučí efektivní techniky s ohledem na jejich pozornost a nechávají je soustředěny a připraveny. Tyto denní cviky cvičení mysli vedou tři odborníci v oblasti relaxační terapie: Tamara Edwards, Mackenzie Hall a Eric Monkhouse.

Denní meditace poskytuje bohatý meditační zážitek

Každá zkušenost se zaměřuje na konkrétní cíl, který vám umožní každodenně uspokojit měnící se potřeby vaší mysli:

Let Go – Pusťte negativní myšlenkové vzory tím, že házíte papírová letadla z městského mrakodrapu, zanecháte stres za sebou a máte pocit, že jste pokojný, šťastný a volný.
Odhodit návyk – Házejte oblázky do jezera na japonském venkově a pozorujte, jak je naše jasná mysl narušena dopadem negativních myšlenek, jak se vlnky vody rozprostírají po povrchu. Naučte se zůstat soustředěni a soustředěni navzdory přítomnosti rozrušených myšlenek a pocitů.
Nekonečná lehkost – Pozorujte změny na obzoru, jak slunce pomalu stoupá a barvy oblohy mění naši perspektivu, když prožíváme vymýcení naší moderní multi-tasking mysli.

Denní meditace poskytuje bohatý meditační zážitek, který lze získat pouze virtuální realitou. Meditace ve VR umožňuje uživatelům úplně se odpojit od svých zařízení a rozptýlení domácnosti, jakmile se plně naplní zkušeností. Virtuální realita se ukázala jako hraniční měnič v oblasti duševního a fyzického zdraví.

Uživatelé s členstvím v programu předplatného Viveport Subscriptions si jej mohou přidat do svého měsíčního výběru zdarma.

S psychology a lékařskými odborníky, kteří doporučují použití VR k léčbě PTSD a fóbií k rehabilitaci zranění a obětí mrtvice, je zřejmé, že se mohou objevit pozoruhodné věci, když kombinujete VR se silou mysli. Denní meditace je dnes k dispozici na Viveportu za 4,99 dolarů a na Viveport Subscription.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy