Novinky ze světa

Hliníkový ultrabook od HP překvapí

Společnost, která stála u zrodu elektroniky vůbec, přináší na prodejní pulty další ze svých produktů. HP Envy Spectre XT.

Ve stručnosti se jedná o 13,3 palcový hliníkový ultrabook, který je vybaven třetí generací procesorů Intel Core a v těle ukrývá 128 gigabajtový SSD disk.

V Šanghaji na Global Influencer Summitu 2012 jsme se dozvěděli, že bude k ultrabooku dostupný také speciální akupack, který elektronice dopřeje až 100 % výdrže navrch.

Ještě se vrátíme ke křemíkovému čipu, jež nebude patřit mezi brzdy provozu a taktéž skrývá integrovaný grafický čip Intel HD Graphics 4000. Přesněji se bude jednat o procesor Core i7-3667U taktovaný na 2.5 GHz, s Turbo Boostem nebude problém překročit hodnotu třech gigahertzů.

Jako každý kvalitnější mobilní produkt nabídne také konektivitu, bez které by se rozhodně neobešel. Gigabytový Ethernet, USB 3.0, HDMI a WiFi.

A co se zvuku týče? Jistě, že již tušíte. Toto luxusně vybavené dělo jest obdařeno technologií Beats Audio.

V pase se tělo modelu Spectre XT vešlo do 14,5 milimetru s váhou 1,39 kilogramu. Jako bonus od výrobce dostanete aplikace Adobe Photoshop Elements 10, Adobe Premiere Elements 10 na jeden rok a na dva roky plnohodnotný Norton Internet Security a Intel Identity Protection.

Jeho baterie je předurčena pro 8 hodin provozu, což je na tyto stylovky poměrně dost. Na českém trhu bude dostupný od června letošního roku za cenu 30 000 Kč.

Komentuj článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doporučeno pro vás >

Další novinky > Novinky ze světa