Ze světa IT

14 palcový Samsung Series 5 Ultra

Elegantní a ultratenký Samsung? Pátá řada propůjčí tenký produkt, přesněji se bude jednat o ultrabook s procesory Intel Core i5 na taktu 1,6 GHz. Pokud by jste hledali konkrétní model, nabídneme nic neříkající označení NP530U4B-A01US, pod ním se schoval čtrnácti palcový elegán na cesty.

Samsung Serie 5 14 Ultra

2 centimetry tlustý ultra-laptop je vybaven zmíněným 14 palcovým displejem s technologií SuperBright, jež se postará o jasný a živý obrazový vjem. Operační paměť je montována s velikostí 4 GB. Samosebou se jedná o DDR3 moduly.

Skladování je zde řešeno 500 GB pevným diskem s expressní 16 gigabajtovou mezipamětí. Model dále poskytne DVD mechaniku, 1.3 HD webkameru, bezdrátové sítě 802.11 a/b/g /n, WiDi, Bluetooth v3.0 High Speed, gigabitový Ethernet, I/O porty a HDMI.

Pokud máte na cestách rádi ještě vyšší výkon, doporučuji výkonné notebooky Samsung 550P. Jsou totiž vybaveny rychlejšími procesory i7 z dílny Intel.

Dále jsou zde k nalezení USB porty, zdířka na sluchátka, VGA, 4v1 čtečka karet /SD, SDHC, SDXC, MMC/ a samozřejmě touchpad k ovládání ultrabooku. Předností je 8článková Li-Pol baterie s kapacitou 6120 mAh.

Samsung Series 5 Ultra je ovládán systémem Windows 7 Home Premium v 64bitové verzi. Cena je na rozumné hodnotě 14 500 Kč.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT