» Ze světa IT

Ultratenký Acer Aspire S3-951

Střední třída na poli notebooků představuje nový ultratenký model. Acer Aspire S3-951.

Zařízení je hubené jen 17 mm a obsahuje 13,3 palcový CineCrystal LED podsvícený displej. S rozlišením 1366 x 768 pixelů si bude hrát integrovaná karta Intel HD 3000.

Acer má tělo z hořčíkové slitiny hliníku, těšme se na podporu až 4 GB RAM, 20 GB SSD, mechanického disku o velikosti 320 GB, 1.3 megapixelovou webkameru Crystal Eye, bezdrátové připojení Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, 2v1 čtečku paměťových karet, HDMI výstup a technologii Instant Connect. Procesor je zvolen od společnosti Intel, propůjčen je zatím model i5.

Vestavěná baterie u modelu Aspire S3-951 umožňuje až šest hodin nepřetržitého provozu.

Modelový Acer S3-951 má doporučenou maloobchodní cenu 899 dolarů, obráceno v aktuálním kurzu 16.500 korun.

Martin Kohout
BIO » Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony. Podpořte mě » pomocí donate na PayPalu.

  Doporučeno pro vás >

  3 x komentář, přidáš se?

  1. Model S3 bude určitě oblíbeným produktem, vše nasvědčuje tomu, že se Acer bude chytat čím dál silnějšího provazu a to se mu u tohoto modelu povedlo.

  2. Acer Aspire S3 si zaslouží respekt. Pokud by byla cena menší, rozhodně by se o něm dalo uvažovat. Ač Acer moc nemusím.

  3. […] dodávky hrad-disků. Na růstu prodejů má prý velkou zásluhu první ultrabook tohoto výrobce Aspire S3. V letošním roce by měly zisky jen růst, protože Acer rozšiřuje své portfolio v segmentech […]

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky » Ze světa IT