Tiskové zprávyZe světa IT

Herní show Asus Finals v Brně

Unikátní herní show ASUS FINALS v Brně.

V sobotu 25. 6. 2011 od 14 hodin proběhne v Brně závěrečná show 1. ročníku Národních lig v PC hrách, kterou pořádá společnost ASUS ve spolupráci s herním portálem Hitpoint.cz. V této nové české profesionální soutěži bojují od února nejlepší čeští hráči populární strategie StarCraft 2 a legendární střílečky Quake Live o ceny v hodnotě 60 000 Kč. Velkolepé finále a vyhlášení vítězů premiérové sezóny se uskuteční na akci s názvem ASUS FINALS v sále Břetislava Bakaly s kapacitou 300 míst k sezení. Organizátoři tak navazují na úspěšnou akci ASUS Tournament, která se odehrála na konci minulého roku v kinosále Velký Špalíček.

Kromě komentovaných finálových zápasů s projekcí na plátno jsou na programu také doprovodné aktivity a slosování o hodnotné ceny. Hráčům budou k dispozici výkonné herní notebooky ASUS G73JW s technologií nVidia 3D Vision, na nichž si mohou díky podpoře herních distributorů Comgad a Cenega vyzkoušet žhavé herní novinky Zaklínač 2, Duke Nukem Forever a další.

Návštěvníci budou mít zároveň možnost vyzvat na duel ve hře Counter Strike 1.6 kapitánku nejlepšího českého dívčího týmu ASUS Ladies či soutěžit o trička s herní tematikou od internetového obchodu eSubaWear. Třešničkou na dortu bude show v podání předního českého overclockera známého pod jménem FlanK3r, který se za pomoci tekutého dusíku pokusí překonat hranici 6 GHz na procesoru AMD.

Místo konání

Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo nám. 6, 658 78 Brno
GPS: Loc: 49°11′54.324″N, 16°36′9.179″E
Upoutávka na ASUS FINALS: http://youtu.be/xjcODedW3MU
Sestřih z minulé akce ve Velkém Špalíčku: http://youtu.be/WsuCQzOIIcI

Za pouhých 80 Kč v předprodeji nebo 100 Kč na místě si diváci budou moci užít 4 hodiny atraktivní podívané a nasát unikátní atmosféru profesionálního hraní PC her. Zakoupením vstupenky v předprodeji se navíc každý divák zapojí do losování o nadupanou grafickou kartu ASUS EAH6950 DirectCu II a další ceny. Žádný fanoušek PC her by si proto neměl nechat tuto akci ujít a zavítat poslední červnovou sobotu do Brna!

Detailní informace naleznete na adrese: http://www.hitpoint.cz/asus-finals-25-6-v-brne/

Plakát na akci ASUS FINALS v Brně

asus finals plakat web

O společnosti ASUS

ASUS, jeden z TOP 3 výrobců notebooků a jednička na trhu základních desek, je vůdčí společností nové éry digitálních technologií. Společnost ASUS navrhuje a vyrábí produkty, které přesně vyhovují potřebám dnešních digitálních domácností, kanceláří i jednotlivců. Její portfolio zahrnuje základní desky, grafické karty, monitory, stolní PC, notebooky, netbooky, servery, multimediální zařízení, bezdrátová řešení, síťová zařízení a mobilní telefony.

Společnost ASUS se zavázala přinášet kvalitu a inovace, a také proto v roce 2010 získala 3 398 ocenění a ve svém odvětví dosáhla velkého uznání zásluhou revolučního počítače Eee PC. Díky více než deseti tisícům zaměstnanců na celém světě a špičkovému týmu 3 000 inženýrů pro výzkum a vývoj nových technologií dosáhly výnosy společnosti za rok 2010 celých 10 miliard amerických dolarů.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Tak pánové, kdo se zúčastnil?

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy