Ze světa IT

Vader: Levný Číňan s Jelly Beanem

Pokud už vás nebaví předražené jablečné tablety z Ameriky nebo modely, které to svou cenou opravdu přestřelují do vesmírných výšin, podívejte se zde na jeden produkt, který určitě má co nabídnout. V tomto článku se zaměříme na tablet Vader s operačním systémem Android 4.1.

Veder-Android-Tablet
Čínský tablet Vader dostupný na Chinavasion.com

Kompromis mezi domácím, tak venkovním použitím je 8 palcový displej s rozlišením 1024 x 768 px, který je samozřejmě multi-dotykový. Srdcem celého zařízení se pak stává 1.5 GHz Cortex-A9, jež v sobě skrývá dvě jádra a symbiózu v podobě 1 GB operační paměti RAM. Směle se tak můžeme těšit i na 8 gigabajtů vnitřní paměti a přítomný je i slot pro karty microSD až do kapacity 32 GB.

Pokud rádi fotíte a potřebujete, aby vaše zařízení mělo i optickou výbavu, nezoufejte. Tablet vlastní i dvě kamery, které můžeme využívat jak pro videohovory /0.3 MPx/, tak pro focení okamžiků běžného života /2 MPx/. Standardem u všech tabletů a jiných mobilních zařízení se stává podpora WiFi přenosů či HDMI portu, i zde jsou obě možnosti přítomné.

Tablet s jménem Vader bude využívat energii z 4 000 mAh akumulátoru, který bude vybíjet operační systém Android 4.1 Jelly Bean /4 hodiny provozu, 10 hodin pohotovost/. Čínský mobilní produkt je prodejný za 140 dolarů, po přepočtu se dostaneme na cenu 2 700 Kč. Rozhodně se o své postřehy či drobné recenze podělte do komentářů pod článkem, budeme jedině rádi. Děkujeme, že čtete právě tuto novinku a rádi bychom vás pozvali do naší nové skupiny na Google+.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT