Ze světa IT

Vánoce 2020. Podívejte se na geekovské tipy pod stromeček

Foto: Vánoce
Foto: Vánoce

Své dárky nenechávejte na poslední chvíli. Máme pro vás vánoční tipy na geekovské dárky k blížícím se Vánocům.

Naleznete mezi nimi virtuální realitu HTC Vive Cosmos Elite, ale také smartphony Nokia pyšnící se rychlými aktualizacemi, chytré hodinky Fitbit Versa 3, zdravotní hodinky Fitbit Sense, které jsou nejpokročilejšími hodinkami této společnost a hybridní chytré hodinky Withings Scanwatch, které nabídnou luxusní zpracování a skvělé funkce s klasickým ručičkovým ciferníkem.

Nechybí samozřejmě ani produkty našich klientů, kteří se soustředí na audio. V příloze tak najdete dva texty o špičkových plně bezdrátových sluchátkách společnosti Sennheiser. Již tradičně jsou zahrnuty i české reproduktory AQ M24 od Acoustique Quality, dostupný český gramofon se skvělým přednesem Pro-Ject T1 a pračka gramofonových desek Pro-Ject VC-E, která obnoví jejich kondici.

Sluchátka pod stromeček:

Zvukový přepych pod stromeček

Luxusní materiály, pohodlí a krásný design, to jsou Sennheiser Momentum 3. Jejich zvukové možnosti dalece přesahují schopnosti lidského sluchu, a tak je ocení audiofilové i milovníci hutných basů. Kůže polstrování je neuvěřitelně jemná a luxusně působí i na kovovém mostu z ušlechtilé oceli. Potěší výdrž až 17 h na jedno nabití i špičkové potlačení okolních ruchů. Jedná se o špičkový model roku 2020. Koncová cena je 9 990 Kč.

Sennheiser-Momentum-Wireless-3
Sennheiser Momentum 3: Jejich zvukové možnosti dalece přesahují schopnosti lidského sluchu

Radost z poslechu pro každého

Sennheiser CX 400BT potěší každého milovníka hudby bez ohledu na to, zda dává přednost koledám či metalu. Jejich frekvenční rozsah 5 Hz – 21 kHz obsáhne cokoli s naprostým přehledem. Výrobce zároveň dbal na poslední módu, která říká „zcela bez drátů“. Nechybí podpora hlasových asistentů, výdrž až 20 h a elegantní design. Cena: 5 400 Kč.

Chytré hodinky pod stromeček:

Fitbit Sense

Společnost Fitbit představila své doposud nejpokročilejší hodinky Fitbit Sense. Ty potěší prémiovým designem a precizním zpracováním. Nerezová ocel byla použita pro pouzdro hodinek, díky jehož stisknutí je možné měřit EKG aktivitu. Zadní strana nabídne nové a unikátní senzory.

Fitbit Sense
Fitbit představila své doposud nejpokročilejší hodinky Fitbit Sense

EDA senzor se postará o měření hladiny stresu a dále se zde nachází senzor pro měření teploty povrchu těla na zápěstí. Výčet novinek pak podporují tradiční funkce Fitbit. Mezi ty patří 24/7 monitorování srdečního tepu, vodotěsnost do 50M, Fitbit Pay a výdrž 6 a více dní na jedno nabití. Cena 9 290 Kč.

Withings ScanWatch

Withings ScanWatch nabízí unikátní řešení klasických ručičkových hodinek s moderními funkcemi. Ručičkový ciferník skrývá displej pro chytré funkce, mezi které patří EKG, měření okysličení krve, monitorování srdečního tepu a mnoho dalšího. Nechybí ani funkce pro sportovní aktivity. O skvělý dojem už na první pohled se postará pouzdro z nerezové oceli a safírové sklíčko. Na výběr jsou hned dvě velikosti – menší pro dámy a větší pro pány. Cena hodinek: dámské (38mm) 7 790 Kč a pánské (42mm) 8 390 Kč.

Fitbit Versa 3

Fitbit Versa 3 je nejnovějším přírůstkem do nejpopulárnější řady chytrých hodinek této společnosti. Mezi novinky patří vestavěná GPS, mapa intenzity tréninku, vylepšená technologie PurePulse 2 pro nepřetržité monitorování tepu a funkce Minuty v aktivní zóně. Nechybí ani již dobře známé funkce jako je pokročilé monitorování spánku, měření ušlé vzdálenosti a spálených kalorií, platforma pro bezkontaktní placení Fitbit Pay a vodotěsnost do 50M. Cena je 6 190 Kč.

Smartphony pod stromeček:

Nokia 3.4 – řada inovací za dostupnou cenu

Velký displej s nenápadným průstřelem pro přední fotoaparát, zadní fotoaparát s AI, skvělá výdrž na jedno nabití a čistý Android bez zbytečných aplikací. Oproti svému předchůdci navíc nabízí o 70 % větší výkon. To vše a mnohem více přináší do cenově dostupného segmentu model Nokia 3.4. Doporučená cena je 4 399 Kč.

Nokia 5.3 – design věrný skandinávské tradici

Ikonické skandinávské provedení potěší milovníky minimalismu a čtyři fotoaparáty na zadní straně pak každého fanouška fotografie.  Velký 6,55“ displej vtáhne diváka do úplně jiného světa. Pravidelné aktualizace operačního systému Android v jeho čisté podobě přináší nejen nové funkce, ale také zaručené bezpečí. Navíc potěší dvoudenní výdrží na jedno nabití. Cena: 5 399 Kč.

Audiotechnika pod stromeček:

Pro-Ject VC-E

Nejlepší dárek pro milovníky vinylů. Pračku Pro-Ject VC-E ocení každý majitel gramofonu. I proto obdržela letošní ocenění EISA za nejlepší audio příslušenství. Hodí se nejen pro sběratele desek z druhé ruky, ale její péčí nepohrdnou ani nové výlisky. I v nich se totiž postupem času hromadí prach a mastnota, které degradují kvalitu záznamu.

Ty pračka spolehlivě odstraní, čímž vrátí deskám jejich dynamiku a detaily, pro které je audiofilové milují. Cena je 10 990 Kč.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT