Novinky ze světa IT

10 000 mAh Power Pack od Verbatimu

Na trh se dostala zajímavá novinka od společnosti Verbatim. Dual USB Power Pack. Nejedná se o externí vypalovačku ani disk. Tento černě laděný plast v sobě ukrývá vysokokapacitní baterii.

Že by tímto společnost prozatím reagovala na dnešní neduh výdrže chytrých telefonů?

Tato bateriová nabíječka vlastní 10 000 mAh lithium polymerový akumulátor, který může posloužit jako nabíječka pro smartphone nebo tablet. Dle libosti si tak můžete na cestách dobíjet libovolné zařízení, které vlastní potřebný konektor.

Přenosný pack váží 325 gramů, což na mobilní věci není málo. Ale i tak si myslím, že se zde ukazuje zajímavý produkt, který poslouží na delších cestách bez zásuvky.

Při plném nabití lze poté využít až 42 hodin hovoru, 120 hodin přehrávání hudby nebo 30 hodin přehrávání videa. Verbatim USB Dual Power Pack se prodává za 90 dolarů, což po převodu dělá 1 800 Kč.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

  Doporučeno pro vás >

  1 Komentář:

  1. […] to tak dlouho, co jsme psali o přenosné vysokokapacitní baterii od společnosti Verbatim, která zvládne nabíjet smartphone či jakýkoliv tablet s příslušným […]

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > Novinky ze světa IT