> Hardware

VIA M’SERV S2100

Držitel licence VIA Technologies nyní představil M’SERV S2100, z prvního pohledu kompaktní miniserver, zaměřen pro malé firmy a kanceláře, stejně tak i pro osobní využití.

Na trhu se objeví v černém provedení měřící 13,5 x 12 x 26 cm, VIA systém, založeno na desce VX800, 1.3 GHz Nano procesor, integrovanou grafickou kartou Chrome9 HC3, dva DDR2-667 paměťové sloty, typ I Compact Flash socket, podporu pro dva 3,5palcové pevné disky SATA a duální gigabitové ethernetové připojení.

“VIA M’SERV S2100 má jedinečnou pozici nabídnout širokou škálu základních serverových aplikací pro malé firmy a domácí uživatele,” řekl Jerry Yuan, VIA Embedded Business Development Manager.“Procesor VIA Nano s sebou přináší řadu pokročilých funkcí, které činí VIA M’SERV S2100 mimořádně oslňujícím mini-serverem”.

M’SERV S2100 lze použít s OS Windows (XP, Vista, 7, Sever 2008), Linux a je nyní dostupný pro systémové integrátory a OEM.

VIA_MSERV_S2100_free

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > > Hardware