SoftwareZe světa IT

Viber: Aktualizace pro WP8 a W8

Aplikace Viber pro volání zdarma pomocí VoIP doznává upgradu na desktopové platformě Windows a mobilní platformě Windows Phone. Aktualizace zahrnuje svázání obou systémů a celkovou optimalizaci právě mezi těmito systémy. Kromě toho také společnost oznámila, že více než 500 000 uživatelů si stáhne tuto aplikaci každý měsíc právě pro svůj smartphone s Windows Phone 8.

vieber web

V komentáři k nové verzi desktopové aplikaci a aplikace pro WP8 se vyjádřil i CEO Talmón Marco: Zaměřili jsme se na uvedení aplikace Viber pro více platforem, zajistit tak uživatelům volnou komunikaci s co nejvíce přáteli, jak jen je to možné. Dnes jsme velmi rádi, že přinese významné aktualizace na dvou z těchto platforem, které zajišťují plnou kompatibilitu mezi verzemi Windows Phone a Viberem pro desktop s Windows.

Líbila se vám tato zajímavá novinka o bezplatném volání? Buďte sexy a sdílejte ji na Facebooku, Twitteru, G+ či profesní síti LinkedIn pomocí ikonek na začátku tohoto článku. Sledujte nás také na naší Google+ stránce, kde s námi můžete samozřejmě o této novince také diskutovat. Děkujeme za vaši aktivitu také v podobě přidání komentáře pod tímto článkem.

Oficiální web: Viber.com

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Software