Mobilní telefonyTiskové zprávyZe světa IT

Virtuální fronta na Honor 6

Nová značka mobilních telefonů na českém trhu Honor spouští netradiční prodejní kampaň. Na microsite www.forthebrave.cz motivuje zákazníky k zařazení se do virtuální fronty. „Čekající“ mají nejen jistotu, že na ně jeden z omezeného počtu kusů telefonů zbyde, mohou také vyhrát některou z desítek cen.

Na webových stránkách si mohou zájemci jeden z omezeného množství 2000 kusů vlajkové lodi Honor 6 zarezervovat tím, že se zařadí do virtuální fronty. Stačí k tomu skrze webové rozhraní nahrát své selfie splňující všechny předepsané požadavky. Kromě jistoty zarezervovaného telefonu mají čekající navíc možnost vyhrát jeden z přístrojů Honor 6, Honor 3C, bluetooth headsetů, bezdrátových reproduktorů nebo externích akumulátorů.

Honor 6 Forthebrave

Ambice výrobce jsou vytvořit světový rekord v nejdelší virtuální frontě, která nahrazuje „přežité“ čekání před kamennými prodejnami. Zájemci na svůj přístroj mohou čekat v pohodlí jejich domova. Součástí stránky je také denně aktualizované počítadlo zobrazující počet kusů modelu smartphonu Honor 6, které jsou ještě českým zákazníkům ještě k dispozici. Způsob kampaně koresponduje s filozofií značky a jejími prodejními kanály.

Mobilní telefony Honor jsou nabízeny pouze elektronicky, exkluzivně v e-shopu Alza. Rovněž marketingové aktivity značky směřují zejména do oblasti digitálních médií a sociálních sítí. Výrobce si od tohoto přístupu slibuje zejména lepší zacílení na své primární zákazníky, ale i možnost obousměrné komunikace s nimi. Honor se zaměřuje zejména na mladé moderní uživatele, kteří jsou díky svému mobilnímu telefonu stále online, využívají množství sociálních sítí a aplikací.

Neztrácejte čas a energii čekáním ve skutečné frontě. V naší virtuální frontě můžete čekat odkudkoli. Zařaďte se do ní a vyhrajte Honor 6 nebo jednu z dalších skvělých cen. Zároveň vám Honor 6 zarezervujeme pro případ, že se ho v budoucnu rozhodnete koupit. Společně chceme vytvořit tu nejdelší frontu na světě pro Guinessovu knihu rekordů. V této chvíli je v ČR dostupných cirka 1800 mobilních telefonů.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony