Internet

Vítejte v YouTube Fashion. Trendy v módě

youtube logo final
Foto: pixabay.com, Tag: YouTube

Módní weby, blogy a instagramové profily se v dnešní době těší velké oblibě zejména u mladé populace. Módu na sociálních sítích sledují miliony uživatelů. Není tedy divu, že se YouTube rozhodlo vyčlenit samostatnou kategorii právě pro módu a styl.

Všechny módní trendy, tipy a inspirace na jednom místě – YouTube Fashion byl spuštěn již na začátku září a najdete ho na adrese YouTube.com/Fashion.

Na co se v YouTube Fashion můžete těšit?

YouTube slibuje příspěvky těch největších hvězd módního průmyslu, a také oblíbená módní videa na která jsou uživatelé YouTube zvyklí. Každá jednotlivá kategorie YouTube Fashion je napěchovaná zajímavými módními příspěvky.

youtube fashion
Vítejte v YouTube Fashion. #youtube

Nechybí ani sekce pro krásu, kde můžete shlédnout spoustu inspirativních tutoriálů. Můžete se těšit na videa těch největších profesionálů v oboru, představitelů luxusních značek a vážených influencerů. Shlédnout můžete módní přehlídky těch nejluxusnějších světových značek. To vše vám kanál YouTube Fashion nabídne.

Kde vznikl nápad na vytvoření kanálu Fashion?

Derek Blasberg, ředitel YouTube Fashion, se nechal slyšet, že poslední době YouTube zaregistroval velký nárůst Youtuberek zabývajících se krásou a rovněž také těch módních. Dle statistik jejich počet vzrostl v posledních čtyřech letech až šestkrát. Stejně tak se zvyšovaly počty sledujících i počty samotných zhlédnutí, které sahají až do miliard.

Proto byl zrozen nápad zasvětit část YouTube jen módě a umožnit všem uživatelům mít videa o módě a kráse na jednom místě pěkně pohromadě. Blasberg ale dodává, že nejde jen o sjednocení obsahu. Cílem bylo také propojit komunitu nadšenců do krásy a módy s profesionály v oboru. Chtěl, aby se lidé od sebe navzájem inspirovali. A to se YouTube Fashion rozhodně povedlo.

Na která slavná jména na YouTube Fashion narazíme?

V sekci Creators se budete moci těšit například na Camilu Coelho, Jenn Im na módní přehlídce Fendi v Římě, Ingrid Nilsen na cenách CFDA s Chanel, a rozhodně ani nebudou chybět stylové výzvy Safiya Nygaard. V kategorii Beauty Today zase najdete novinky ze světa krásy. Zajímavý obsah pro vás připraví Jackie Aina a Huda Beauty.

Nepřehlédněte ani Industry Collaborations, kde se dozvíte, k jakým módním fúzím dochází. Najdete zde nejnovější informace například o spolupráci Louis Vuitton, Emmy Chamberlain a Dolan Twins. Nechybí ani jména jako jsou Dior, Wengie, Merrell Twins, Dulceida nebo Juanpa Zurita a jejich dech beroucí módní přehlídky.

Inspirace, krása a móda na jednom místě

Tvůrci YouTube Fashion se zkrátka snaží svým divákům přinést inovativní a exkluzivní videa ze světa krásy a módy. YouTube Fashion má být inspirativním místem plné nejnovějších trendů v oblékání a líčení. Blasberg slíbil, že v příštích měsících přivede na YouTube Fashion více mezinárodních tváří, aby byl obsah ještě zajímavější.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet