Ze světa IT

Vodník jménem Samsung W200

Už jste si rezervovali se vše pro letní dovolenou a nyní přemýšlet o tom, čím ji zdokumentujete? Je tu jedna volba, nese název Samsung W200. Nejde o závratnou videokameru ale dokáže pořídit video v rozlišení 1920 x 1080 pixelů v snímkování až 30 za sekundu.

Samsung W200

 

Rozměrově je na tom vcelku slušně, jedná se o malé kotě v řádech desítek milimetrů, které lze uložit téměř do jakékoliv kapsy. Samsung do tohoto modelu vkládá velké naděje, jedná se o napodobeninu známé kamery Flip, která stále drží velký podíl v upnutých videích na Youtube právě pomocí tohoto zařízení. Proč je v názvu slovo vodník? Ano, tipujete správně. Pomocí tohoto zařízení lze pořizovat snímky až ve dvou metrech a to pod vodou.

Model W200 je vybaven 5 Mpx BSI /Back Side Illuminated/ CMOS snímačem, 2.3 palcovým (230000-dot) LCD displejem, poskytne DIS /digitální stabilizace obrazu/, slot pro kartu microSD, baterii o kapacitě 1300mAh, USB a HDMI porty. Zájemci si budou moci zakoupit toto zařízení od příštího měsíce za 159 dolarů, přibližně za 2700 korun.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT