Mobilní telefony

Všestranný pomocník SE Vivaz

Sony Ericsson před nedávnem vypustil do světa fotky, videa a technické údaje novinky s názvem Vivaz, která se může po boku Satia pyšnit například operačním systémem Symbian S60 5té generace, či 8 megapixelovým fotoaparátem s automatickým zaostřováním a LED bleskem.

sony ericsson vivaz1

Hlavním esem v rukávu Vivazu je nahrávání videa v HD kvalitě. Dispej s rozlišením 640×360 pixelů s 16mil. Barvami je podle mě naprosto dostačující.

Sony Ericsson Vivaz2

Svými rozsáhlými funkcemi smartphone dokazuje, že je to plně vybavený telefon. Nechybí mu funkce jako Wi-Fi, HSPDA, nebo třeba GPS modul. SE Vivaz dále nabídne také 3,5mm jack pro běžná sluchátka, nebo například FM rádio, což ocení zejména ti uživatelé, kteří žijí poslechem hudby.

Kapacita vašich dat ve Vivazu nepřesáhne 75MB, ale je rozšířitelná o microSDHC paměťové karty o kapacitě až 16GB (8GB v balení). A jak je to s rozměry? Výška 10,7 cm, šířka 5,2 cm a hloubka 12,5 mm. Do ČR by měl dorazit začátkem dubna a předběžná cena by se měla pohybovat kolem deseti tisíc korun s ohledem na kurz eura vůči české koruně.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony