Tiskové zprávy

Vyšel nový Trezor Suite a aktualizace firmwaru Taproot pro Trezor

Trezor T
Foto: trezor.io, Tag: Trezor (SatoshiLabs)

Vyšla nová aktualizace Trezou Suite – hlavní softwarové rozhraní pro hardwarové peněženky Trezor a firmware pro zařízení Trezor Model One (verze 1.10.4) a Trezor Model T (verze 2.4.3). Oba firmware jsou připraveny k instalaci. Chcete-li stáhnout a nainstalovat tyto aktualizace, jednoduše otevřete Trezor Suite a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Ještě nepoužíváte Trezor Suite? Od 31. ledna 2022 již nebude Trezor Wallet podporována. Stáhněte si nebo získejte přístup k Trezor Suite zdarma na https://suite.trezor.io.

Hardwarové peněženky Trezor jsou nyní schopny podporovat nedávnou aktualizaci Bitcoin Taproot. To představuje několik změn ve fungování peněženky, včetně nového typu účtu a Taproot adres. Tým v Invity zároveň umožnil obchodovat na decentralizované burze přímo z Trezor Suite, takže si můžete užívat anonymní swapy, aniž byste museli používat peněženku třetí strany.

Nový Trezor Suite a aktualizace firmwaru pro Trezory (Foto: blog.trezor.io)
Nový Trezor Suite a aktualizace firmwaru pro Trezory (Foto: blog.trezor.io)

Zákazníci, kteří používají zařízení Trezor Model T k ukládání a správě Etherea, se také rádi dozvědí, že již není nutné procházet úplnými smluvními údaji při podepisování transakce a ověření dat lze přeskočit.

Bitcoin Taproot účty a adresy

Aktualizace Taproot, která byla aktivována v listopadu letošního roku, je nyní podporována sadou peněženek Trezor. To představuje některé hlavní změny, které vycházejí z upgradu SegWit z roku 2017, který umožnil podporu sítě Lightning. Očekává se, že Taproot bude mít dlouhodobé účinky na užitečnost a přijetí bitcoinu a v nadcházejících letech zaznamená další pokroky.

Chcete-li používat Taproot, budete si muset přidat účet Taproot v Trezor Suite. Jakmile aktualizujete svůj firmware Trezor a spustíte nejnovější verzi Trezor Suite, můžete si vytvořit nový účet Taproot tak, že přejdete na stránku Účty a přidáte nový účet kliknutím na velké zelené znaménko plus vedle položky Moje účty.

Vyberte Bitcoin jako minci, pro kterou chcete přidat na nový účet, z rozbalovací nabídky vyberte Taproot a klikněte na Přidat účet.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy