Tiskové zprávy

Vyzyvatel střední třídy. Herní smartphone realme 7 je v prodeji

realme logo
Foto: Realme

Po čtrnáctidenním čekání, které však v období od globálního uvedení 7. října zkrátily předprodeje, se dnes začíná prodávat nový smartphone, vyzyvatel střední třídy realme 7.

Neuvěřitelná výdrž a super rychlé nabíjení realme 7 potěší nejen všechny hráče. Model má jako první komerčně nabízený smartphone herní procesor MediaTek Helio G95, 30W Dart nabíjení, kapacitu baterie 5000 mAh a 6.5“ ultra jemný displej s obnovovací frekvencí 90 Hz.

realme 7 je nejvýkonnější herní telefon střední třídy, který je možné od dnešního dne koupit ve verzi 4 GB + 64 GB za 4999 korun exkluzivně u Alzy, u dalších prodejních partnerů jsou pak dostupné varianty 6 GB + 64 GB za 5499 korun a 8 GB + 128 GB za 6699 korun.

realme 7 predni
Vyzyvatel střední třídy. Herní smartphone realme 7 je v prodeji
  • realme 7, ve variantách 4 GB + 64 GB, 6 GB + 64 GB, 8 GB + 128 GB, je od dnešního dne dostupné na realme.com/cz a u všech oficiálních prodejních partnerů
  • realme 7 je ideální model pro hráče, kteří hledají výkonné zařízení, které s nimi udrží krok a současně jim poskytne kvalitní vizuální zážitek

Herní smartphone realme 7 je prvním zařízením na světě, které má herní procesor Helio G95 a dosáhlo skóre 300 000 bodů v AnTuTu. A co je ještě lepší, model realme 7 se chlubí ultra jemným displejem s obnovovací frekvencí 90 Hz a dosahuje 90,5% poměru obrazovky k tělu. To vše z něj dělá perfektní volbu pro hráčské fanoušky, kteří chtějí velký výkon za dostupnou cenu.

TIP na článek: Realme 7 Pro je v prodeji: Nejrychleji nabíjený foto smartphone na trhu

realme 7 Pro je v prodeji nejrychleji nabíjený foto smartphone na trhu je teď k mání s prodlouženou zárukou.

Průkopnická síla

Smartphone realme 7 se jako první přístroj na světě chlubí herním procesorem MTK Helio G95. Procesor MediaTek Helio G95 s použitím 12nm výrobní technologie je navržený s důrazem na výkon a umožňuje efektivní herní zážitek. V kombinaci se dvěma výkonnými jádry Cortex-A76 při frekvenci až 2,05G Hz a s šesti až 2GHz jádry Cortex-A55 a spolu s grafickým procesorem Mali-G76 900MHz dosáhnou majitelé realme 7 na další úroveň hracích smartphonů.

realme 7 zadni
Vyzyvatel střední třídy. Zadní strana realme 7

Inovované nabíjení

realme 7 nabízí nově modernizované 30W Dart nabíjení a kapacitu baterie 5000 mAh, kterou lze nabít na 100 % za pouhých 65 minut. Algoritmus nabíjení vyvinutý pro realme 7 navíc obsahuje pět vrstev bezpečnostní ochrany a poskytuje hardwarovou bezpečnostní ochranu pro celý proces nabíjení.

Focení na úrovni

realme 7 se pyšní sestavou čtyř fotoaparátů. Hlavní 48Mpx fotoaparát se senzorem Samsung má i sadu speciálních nočních filtrů. Dále disponuje 16Mpx selfie kamerkou, 8Mpx 119° ultraširokoúhlou čočkou, makro objektivem a černobílým portrétním objektivem. K přepnutí do širokoúhlého režimu stačí jediné kliknutí, což uživatelům umožní okamžitě zachytit více efektních záběrů krajiny, architektury nebo třeba početných skupin.

Záruka a servis

S nejlepší kvalitou ve své třídě poskytuje realme 7 spotřebitelům také ty nejlepší služby. Všichni uživatelé realme 7 budou mít tříletou záruční lhůtu. To je o rok déle než u všech ostatních mainstreamových značek smartphonů. K tříleté záruce realme dále prodlužuje svůj bezplatný nárok na výměnu z 1 měsíce na 2 měsíce, což je o 1 měsíc déle než u jiných značek smartphonů.

Potvrzená kvalita

realme 7 Pro je prvním mobilním telefonem vůbec, který prošel ověřením spolehlivosti smartphonů TÜV Rheinland. Ten obsahuje 22 hlavních a 38 menších testů zahrnujících mnoho běžných scénářů používání: denní používání, spolehlivost komponentů a používání v extrémním prostředí.

Dostupnost realme 7

realme 7 je k dispozici ve dvou barvách, Mist White a Mist Blue. Má krásný zrcadlový design s efektními odlesky. Ve verzi 4 GB + 64 GB bude v prodeji za 4999 korun exkluzivně u Alzy, u dalších prodejních partnerů jsou pak dostupné varianty 6 GB + 64 GB za 5499 korun a 8 GB + 128 GB za 6699 korun. Všechny verze jsou v prodeji od 21. října a dostupné na realme.com/cz a podle paměťové varianty také u ostatních oficiálních prodejních partnerů.

realme: Counterpoint Research

Společnost realme byla označena za nejrychleji rostoucí značku, která dosáhla milníku 50 milionů prodaných chytrých telefonů. Označení vychází z dat zprávy Counterpointu o dodávkách chytrých telefonů za třetí kvartál letošního roku.

Značka realme tohoto úspěchu dosáhla za pouhých devět čtvrtletí. Kromě tohoto milníku zaznamenala společnost realme také vysokou úroveň čtvrtletních dodávek, a to 14,8 milionu. Stala se tak nejrychleji rostoucí značkou na světě za třetí čtvrtletí. Mezikvartálně vzrostla o 132 %, nabrala na síle a předčila očekávání analytiků.

Podle Counterpointu představuje míra růstu objemu dodávek společnosti realme „nejsilnější dynamiku růstu mezi hlavními světovými výrobci OEM (Original Equipment Manufacturer)“. „realme se rozrostlo a stalo se jednou z top 5 nebo dokonce top 3 značek na svých klíčových trzích, včetně Indie, Indonésie, Bangladéše, Filipín a některých dalších zemí jihovýchodní Asie,“ říká analytik Abhilash Kumar ze společnosti Counterpoint.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy