Software

Vzali jsme nejčastější hlášky českých Apple fanoušků a proměnili je v samolepky

letem svetem logo male
Foto: LSA

Portál s Apple tématikou si pro své návštěvníky připravil zajímavé stickerky do konverzace v iMessege. Vzali jsme nejčastější jablečné hlášky českých Apple fanoušků a proměnili je v iMessage samolepky!

To by se za Steva nestalo.“ Asi vůbec nejznámější výrok českého fanouška Applu. Právě tuto a další jí podobné hlášky jsme vzali a pod záštitou magazínu Letem světem Applem je přetvořili v balíček samolepek pro iMessage.

Vzali jsme nejčastější hlášky českých Apple fanoušků a proměnili je v samolepky
Vzali jsme nejčastější hlášky českých Apple fanoušků a proměnili je v samolepky

Balíček čítá celkem 12 unikátních a námi navržených samolepek, přičemž jedenáct z nich je navíc animovaných. Při návrhu jsme se nechali inspirovat nejčastějšími hláškami v diskuzích pod články na českých serverech. Nechybí tak například slavný výrok „Steve se musí obracet v hrobě“, který často čteme po představení nových Apple produktů.

Vytvořili jsme i klasickou iOvci, přeměnili AirPods v elektrické kartáčky a udělali český vtípek na Siri a HomePod.

A tak vzniklo 12 nálepek, které obohatí vaše zprávy.

Stickerky do smartphonu

Pokud se vám samolepky líbí a rádi byste je používali při komunikaci s ostatními Apple fanoušky, pak si je můžete stáhnout v iMessage App Store za 25 Kč. Do budoucna plánujeme balíček rozšiřovat o další návrhy a samolepkami například reagovat na aktuální dění okolo Applu a jeho nových produktů i systémů.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Software