Ze světa IT

My Passport s velikostí 2 terabajtů

Western Digital se rozhodl rozšířit svou řadu externích disků My Passport. V e-shopech je nyní najdeme s velikostí 2 terabajtů.

Co všechno umí a s jakým softwarem se dodávají?

Western Digitial 2TB My Passport

Nová série nabízí automatický zálohovací software WD SmartWare, jež se postará o bezpečnou zálohu vašich dat. Disky WD je možno taktéž zabezpečit heslem a hardwarovým šifrováním.

“Více než peníze, šperky či jiné drahé věci. To, co budete nejvíce postrádat, pokud se nadobro ztratí, je počítač – a vše na něm uložené – proto je naším cílem při uvedení nové generace oblíbených disků My Passport více podporovat uživatele, aby ochránili svoje data dříve, než se něco nemilého přihodí, “ říká Jim Welsh, výkonný vicepresident a generální manažer WD pro značkové produkty a skupinu spotřebních produktů.

“Nový My Passport usnadňuje zálohování a uchování digitálního života a činí zálohování spolehlivějším a více bezpečným než kdykoli předtím – je to perfektní kombinace ohromující kapacity, spolehlivosti a snadno ovladatelné technologie v malých rozměrech, nyní v pěti barvách. “

wd mypassport 2tb

USB 3.0 připojení s USB 2.0 kompatibilitou nejsou u tohoto disku vyjímkou, která by měla a jistě propůjčí vysoké přenosové rychlosti o číslech až 5 Gb/s. Ještě se zastavíme u speciálně vyvinutého obalu. Jeho povrch je více odolný proti poškrábání a otiskům prstů.

Rozměry produktu jsou 21 krát 111 krát 82 mm s váhou 230 gramů.

Western Digital My Passport s 2 TB úložného prostoru se prodává za 249.99 amerických dolarů, to jest v přepočtu 4600 Kč.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

3 Comments

  1. Dva terabajty externě, moc slušný!

    1. To každopádně ano, ve středu mi přišla tiskovka na tyto vysokokapacitní disky. Ještě by mě zajímali otáčky disku, jdu se na to podívat.

  2. Část TZ – Společnost Western Digital (NYSE: WDC) dnes oznámila uvedení nové generace své nejprodávanější řady externích přenosných disků My Passport , které nabízejí uživatelům moderní design vnějšího pouzdra a vůbec první 2 TB kapacitu. K dostání v pěti oblíbených barvách: bílá, černá, stříbrná, modrá a červená a kapacitách začínajících na 500 GB. Nové štíhlé disky My Passport nabízejí zákazníkům digitálního světa atraktivní řadu pro ukládání dat, která odráží jejich osobnostní styl. Navíc nové disky My Passport nabízejí software pro automatické zálohování WD SmartWare a WD Security pro zabezpečení heslem a hardwarové šifrování.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT