Tiskové zprávyZe světa IT

Multimediální kousek WD TV Live

Nový přehrávač WD TV Live přináší na vaši televizi osobní videa, fotografie či hudbu a jedinečnou zábavu spojenou s internetovými službami. Navíc s bezdrátovým připojením k Internetu.

Western Digital (NYSE: WDC), firma s vedoucím postavením na trhu externích úložišť a výrobce oblíbené produktové řady přehrávačů WD TV, dnes představila novou generaci svých přehrávačů pro streamování médií WD TV Live, přehrávač se snadno použitelným Wi-Fi připojením. Tento nový přehrávač se snadno připojuje k Internetu jednak prostřednictvím bezdrátového připojení, tak i prostřednictvím pevného připojení s ethernetovým rozhraním. Vysoký výkon bezdrátového připojení 802.11n podporuje dokonce náročné video aplikace ve vysokém rozlišení.

WD TV Live

Přehrávač WD TV Live zahrnuje nejnovější intuitivní uživatelské rozhraní WD, které poskytuje kvalitní internetový obsah od videa k internetovým rádiím či sociálním sítím od společností jako YouTube, Facebook, Picassa Web Albums a TuneIn Radio. To vše přímo na vaši velkoformátové televizi v rozlišení Full-HD 1080p. WD TV Live také obsahuje aplikace Fun Spot Games, službu počítačových her, která poskytuje cokoli z arkádových či karetních her, strategií, kvízů včetně sudoku, black jacku či pokru. Navíc k aktuálním aplikacím a obsahu bude WD TV Live poskytovat video služby Dailymotion. Tato nová služba nabízí kvalitní video obsah od uživatelů, nezávislých tvůrců a prémiových partnerů včetně vysocekvalitního videa HD.

Vedle prémiového internetového obsahu tento přehrávač umožňuje uživatelům atraktivní přehrávání osobních multimediálních dokumentů, jako jsou fotografie, video a hudba za využití domácího kina či jiných zábavních systémů. Podporuje širokou škálu formátů pro streamování z jakéhokoli disku připojeného přes USB jako např disků z produktové řady WD My Passport či My Book, digitálních fotoaparátů a kamer, síťového disku pro osobní Cloud My Book Live, a počítačů PC či Mac propojených v domácí síti.

WD TV Live porty

“Společnost WD je rozhodnuta poskytovat svým zákazníkům produkty pro jedinečné zážitky, které zahrnují i plynulé streamování osobních médií a toho nejlepšího z Internetu přímo na kvalitní televizní obrazovku a do sound systémů v domácnosti,” říká Jim Welsh, výkonný viceprezident a generální manažer pro skupinu značkových produktů WD a spotřební elektroniku. “Tím, že jsme skloubili nové vylepšené prvky nového bezdrátového přehrávače WD TV Live s kvalitním obsahem od poskytovatelů služeb, jsme toto rozhodnutí potvrdili.”

Cena a dostupnost

Nový přehrávač WD TV Live pro streamování médií je dostupný u vybraných prodejců. Doporučená cena je 119 EUR.

O společnosti WD

Společnost WD, jeden z průkopníků v odvětví ukládání dat a jedna z vedoucích firem na trhu, poskytuje produkty a služby pro lidi a organizace, kteří ukládají, zpracovávají a využívají digitální informace. Společnost navrhuje a vyrábí spolehlivé, vysocevýkonné pevné disky a disky SSD, které uchovávají data uživatelů přístupná a bezpečná před ztrátou. Její pokročilé technologie jsou konfigurovány do aplikací pro zákaznickou a podnikovou výpočetní techniku, vestavěné systémy a spotřební elektroniku, stejně tak jako její spotřebitelské produkty pro ukládání dat a domácí zábavu.

Společnost WD byla založena v roce 1970. Produkty společnosti pro ukládání dat jsou distribuovány předním OEM partnerům, systémovým integrátorům, vybraným velkoobchodníkům a prodejcům pod označením Western Digital a obchodním názvem WD. Navštivte investorskou sekci na webových stránkách společnosti (www.westerndigital.com) pro přístup k rozsáhlým finančním a investorským informacím.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Za ty prachy, neber to. Do rodiny na prohlížení fotek bohatě vystačí.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy