InternetSoftwareZe světa IT

WebExpo 2014: Lupeny v prodeji

Jste manažer, designer nebo developer? Ano? Zbystřete tedy své sluchy a zraky! Již tuto středu 14. 5. 2014 spouštíme v 10:00 prodej vstupenek na konferenci WebExpo 2014 – největší konferenci ve střední Evropě pro všechny web designéry, developery a manažery. Pouze pro prvních 200 zájemců Early Bird nabídka za pouhých 2400 Kč bez DPH.

Na 12. až 14. září 2014 pro vás připravujeme přes 30 hodin přednášek, 40 hodin diskusí a hned několik unikátních workshopů s profesionály z celého světa. Těšit se můžete i na sportovní turnaje, legendární parties a spoustu dalších příležitostí k tomu, o čem je a vždy bylo WebExpo především — potkávání zajímavých lidí, sdílení znalostí, výměně zkušeností a nejnovějších drbů ze světa businessu.

Konference WebExpo 2014

Bude to webový festival, jaký naše republika ještě nezažila. A protože chceme, aby si tento zážitek nikdo nenechal ujít, bude cena mnohem dostupnější než doposud a hlavním jazykem bude čeština (ač část přednášek a diskusí bude v angličtině).

Proč musíte na letošní WebExpo? Sestavit program nám pomáhají ti nejlepší, které v ČR máme. Konference proběhne souběžně hned na několika zajímavých místech přímo v centru Prahy. Máte možnost potkat a seznámit se s více než 1200 webovými profesionály.

Hlavní konferenční dny jsou sobota a neděle 13. a 14. září 2014. Workshopy probíhají v pátek 12. září 2014. Přednášky se uskuteční v Kině Lucerna, také v Kině Světozor, či v Divadle Bez zábradlí. Na moderované diskuse a workshopy zavítejte do společenského klubu Era Svět a CEVRO Institut. Lístky si můžete nezávazně objednat na oficiálních stránkách akce.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet