Software

WhatsApp pracuje na podpoře více účtů

whatsapp logo
Foto: pixabay.com, Tag: WhatsApp

WhatsApp patří mezi nejoblíbenější platformy pro zasílání zpráv na světě. Vzhledem k tomu, že se používá pro všechny účely, od osobních až po obchodní konverzace, možná byste měli mít dva účty, abyste oddělili svůj osobní a soukromý život.

Půjde používat dva účty WhatsApp v jednom telefonu?

Vzhledem k tomu, že služba vlastněná společností Meta nepodporuje funkci více účtů, je vytvoření sekundární kopie aplikace jediným způsobem, jak používat dva účty WhatsApp v jednom telefonu. To by se naštěstí mohlo brzy změnit, protože společnost WhatsApp byla spatřena, jak pracuje na tom, aby vám umožnila přihlášení k více účtům ze své aplikace.

WABetaInfo si všiml funkce více účtů v nejnovější beta verzi aplikace WhatsApp Business pro Android 2.23.13.5. Po implementaci této změny se budete moci přihlásit k více účtům WhatsApp ze stejného telefonu, aniž byste museli vytvářet druhou kopii aplikace. Objevily se také zmínky o tom, že se tato funkce dostane i do běžné verze aplikace.

WhatsApp pracuje na podpoře více účtů
WhatsApp pracuje na podpoře více účtů

Jak ukazuje výše uvedený snímek obrazovky, můžete pravděpodobně přepínat mezi různými účty z nabídky nastavení aplikace WhatsApp.

Pokud v telefonu používáte funkci dvou SIM karet a jste aktivní ve službě WhatsApp na obou číslech, podpora více účtů vám výrazně usnadní život. Konverzace napříč oběma účty můžete spravovat z jedné aplikace. Usnadní to také správu oznámení a sdílení souborů.

Není jasné, zda se podpora více účtů ve WhatsAppu rozšíří i na doprovodná zařízení, nebo ne. Prozatím očekávejte, že se podpora více účtů v aplikaci WhatsApp objeví nejprve v kanálu beta, než se dočká veřejného vydání. Do té doby se můžete řídit naším průvodcem, jak používat účty WhatsApp v telefonu.

Telegram již podobnou podporu více účtů ve své aplikaci poskytuje, takže WhatsApp by jen doháněl svou konkurenci. Nicméně platformě vlastněné společností Meta se v poslední době podařilo výrazně snížit rozdíl v paritě funkcí s jedním ze svých klíčových konkurentů zavedením funkcí, jako jsou kanály, editace zpráv, zámek chatu a další.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Software