Mobilní telefonyZe světa IT

WiFi: ADATA DashDrive Air AE400

Opravdu specificky vybavený produkt představila společnost ADATA, která se svou činností zaměřuje na paměťová média. Představení se dočkal nový produkt, který láká hned na dvě primární funkce, jež oceníte v terénu se svým smartphonem. Přichází bezdrátové úložiště a Power Banka s názvem DashDrive Air AE400.

A-Data AE400

Do rozměrů 80 x 59 x 21 milimetrů se vešla plnohodnotná čtečka paměťových karet /přenosný HDD, SD, SDHC, SDXC/, jejíž data lze plnohodnotně sdílet pomocí bezdrátové sítě WiFi IEEE 802.11b/g/n. Na těle je dále k vidění microUSB pro nabíjení a USB port, kterému dodává elektrický proud Li-Polymerový akumulátor s kapacitou 5000 mAh. Z zařízení se tak stává také přenosným nabíjecím akumulátorem pro dnešní chytré telefony s malou výdrží na jedno nabití.

Společnost tak řeší problémy, které mohou zapříčinit to, že se dostanete do svízelné situace s nedostačující výdrží svého smartphonu. Rozměry DashDrivu jsme si řekli, nicméně pro komfortní mobilitu hovoří také hmotnost, ta jest 128 gramů. Můžeme tedy směle říci, že se jedná o mobilní průlom v funkčnosti, kterou nové technologie naskýtají.

ADATA DashDrive Air AE400 se tak díky své použitelnosti řadí mezi produkty, které si zamilují jedinci, kteří nemají ve svém mobilním telefonu akumulátor s vyšší kapacitou, nadchne i uživatele, a to s možností sdílet svůj multimediální obsah prakticky kdekoli. Klon přenosné baterie s WiFi modulem a čtečkou je již ve výrobě, zatím ho však nenabízí žádný z eshopů, cena je tedy v tomto okamžiku nedostupná.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony