Novinky ze světa ITSoftware

Windows 8.1 Blue koncem srpna

Společnost Microsoft uvolní aktualizační balíček pro Windows 8 již v srpnu letošního roku. Bude se jednat o představený Windows 8.1 “Blue”, který se ve finální podobě dostane k výrobcům do konce srpna. Do prodeje pro koncové uživatele se však dostane až koncem září.

Aktualizace Windows 8 Blue

Aktualizace Windows 8 Blue

Výkonný ředitel Steve Ballmer sdělil partnerům, že „Windows 8 neztratilo nic z nejpozoruhodnějšího replatformování Windows.“ Uvedl také, že společnost naslouchala odezvě podnikových zákazníků s Windows 8 a doufá, že verze 8.1 tyto otázky zodpoví.

Líbila se vám tato zajímavá novinka? Buďte sexy a sdílejte ji na Facebooku, Twitteru či G+ pomocí ikonek na začátku článku. Sledujte nás také na naší Google+ stránce, kde s námi můžete samozřejmě o této novince také diskutovat. Děkujeme za vaši aktivitu také v podobě přidání komentáře pod tímto článkem.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

  Doporučeno pro vás >

  1 Komentář:

  1. Kdy budou Windows 8.1 ale oficiálně v Čechách, to je otázka. Mě osobně tenhle termín přijde příliš brzo. No, nechme se tedy překvapit, jak to Microsoft zvládne a co hlavně tento update přinese pro nespokojené uživatele dlaždic.

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > Novinky ze světa IT