Windows 8.1 Blue koncem srpnaAutor: 11/07/2013 1 comments 1319 shlédnutí

Společnost Microsoft uvolní aktualizační balíček pro Windows 8 již v srpnu letošního roku. Bude se jednat o představený Windows 8.1 „Blue“, který se ve finální podobě dostane k výrobcům do konce srpna. Do prodeje pro koncové uživatele se však dostane až koncem září.

Aktualizace Windows 8 Blue
Aktualizace Windows 8 Blue

Výkonný ředitel Steve Ballmer sdělil partnerům, že „Windows 8 neztratilo nic z nejpozoruhodnějšího replatformování Windows.“ Uvedl také, že společnost naslouchala odezvě podnikových zákazníků s Windows 8 a doufá, že verze 8.1 tyto otázky zodpoví.

Líbila se vám tato zajímavá novinka? Buďte sexy a sdílejte ji na Facebooku, Twitteru či G+ pomocí ikonek na začátku článku. Sledujte nás také na naší Google+ stránce, kde s námi můžete samozřejmě o této novince také diskutovat. Děkujeme za vaši aktivitu také v podobě přidání komentáře pod tímto článkem.Autor

Martin Kohout

V ruce iPhone. Technologie. Novinky. Smartphone.

Web: https://freebit.cz

Komentáře (1)

Kdy budou Windows 8.1 ale oficiálně v Čechách, to je otázka. Mě osobně tenhle termín přijde příliš brzo. No, nechme se tedy překvapit, jak to Microsoft zvládne a co hlavně tento update přinese pro nespokojené uživatele dlaždic.

Odpovědět

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!